×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus potwierdza gotowość do obsługi ultra długich tras


Airbus jest zdeterminowany, aby dostarczyć samoloty dla australijskiego Qantasa do obsługi ultra długich tras m.in. z Sydney do Nowego Jorku i Londynu.


Airbus oficjalnie potwierdził swoją gotowość do obsługi ultra długich tras linii Qantas z Australii do Ameryki Północnej i Europy m.in. z Sydney do Nowego Jorku i Londynu. Europejski producent zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami zdecyduje się na modyfikację wariantu A350. Na korzyść producenta przemawia fakt, że obecnie najdłuższe na świecie komercyjne połączenie jest wykonywane właśnie przez A350ULR. 

Christian Scherer, dyrektor handlowy Airbusa, mówił na kongresie IATA w Seulu, że jest zdeterminowany do ciężkiej pracy, aby wygrać zamówienie od australijskiego przewoźnika. Jak donosi Flight Global, Boeing wstępnie zaproponował linii z Australii specjalną wersję swoich boeingów 777-8. 

Producenci mają czas na udoskonalenie swojej oferty do sierpnia br., zaś oficjalna decyzja o wyborze konkretnego modelu ma zostać podana pod koniec roku. gość_fefbd - Profil
gość_fefbd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie