Kolejna umowa code-share Finnaira, tym razem z China Southern

22 maja 2019 09:15
Fińskie linie lotnicze nie ustają w staraniach i chcą oferować swoim klientom jak największy wybór połączeń na całym świecie. W tym celu zawarły kolejną umowę code-share, tym razem z China Southern.
Reklama
Wczoraj informowaliśmy o nowym partnerstwie pomiędzy Finnairem, a Juneyao Air z Szanghaju, a już dowiadujemy się o kolejnej umowie code-share z azjatyckim przewoźnikiem. Porozumienie fińskiego przewoźnika i China Southern wejdzie w życie już od 1 czerwca tego roku. W ramach współpracy do wspólnej oferty obu linii trafi obsługiwane przez Finnaira połączenie z Helsinek do Guangzhou oraz niektóre jego trasy w Europie, a także połączenia krajowe China Southern.


Pasażerowie Finnaira będą mogli dogodnie dotrzeć na pokładzie należących do chińskiego przewoźnika samolotów z Guangzhou do Changsha, Chongqing, Hangzhou, Nanjing, Sanya, Wenzhou, Xiamen i Xi'an. Z kolei klienci China Southern odnajdą kody tego przewoźnika na połączeniach fińskich linii z Helsinek do Amsterdamu, Billund, Kopenhagi, Goteborga, Londynu, Paryża, Rygi i Sztokholmu.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy