×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejna umowa code-share Finnaira, tym razem z China Southern


Fińskie linie lotnicze nie ustają w staraniach i chcą oferować swoim klientom jak największy wybór połączeń na całym świecie. W tym celu zawarły kolejną umowę code-share, tym razem z China Southern.


Wczoraj informowaliśmy o nowym partnerstwie pomiędzy Finnairem, a Juneyao Air z Szanghaju, a już dowiadujemy się o kolejnej umowie code-share z azjatyckim przewoźnikiem. Porozumienie fińskiego przewoźnika i China Southern wejdzie w życie już od 1 czerwca tego roku. W ramach współpracy do wspólnej oferty obu linii trafi obsługiwane przez Finnaira połączenie z Helsinek do Guangzhou oraz niektóre jego trasy w Europie, a także połączenia krajowe China Southern.


Pasażerowie Finnaira będą mogli dogodnie dotrzeć na pokładzie należących do chińskiego przewoźnika samolotów z Guangzhou do Changsha, Chongqing, Hangzhou, Nanjing, Sanya, Wenzhou, Xiamen i Xi'an. Z kolei klienci China Southern odnajdą kody tego przewoźnika na połączeniach fińskich linii z Helsinek do Amsterdamu, Billund, Kopenhagi, Goteborga, Londynu, Paryża, Rygi i Sztokholmu.

fot. mat. prasowegość_d2116 - Profil
gość_d2116
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie