×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Code-share Finnaira i Juneyao Air


Fińskie linie lotnicze Finnair podpisały z Juneyao Air z Szanghaju umowę code-share. Porozumienie wejdzie w życie od 28 czerwca br. Dzięki niemu Finnair zwiększy swoją ofertę połączeń z Helsinek m.in. do szanghajskiego Pudong.


Poprzez realizację zapisów umowy code-share Finnair będzie mógł zaoferować swoim klientom loty z Szanghaju do Harbin, Shenyang, Dalian, Qingdao, Xi’an, Chongqing, Kunming, Xiamen i Fuzhou. Dodatkowo kod AY fińskiego przewoźnika trafi na loty krajowe obsługiwane przez Juneyao Air z Nanjing do Xi’an i z Chongqing do Zhangjiajie.

Z kolei kod HO należący do Juneyao  trafi na realizowane codziennie połączenie Finnaira z Szanghaju do Helsinek, a także na krajowe połączenia w Finlandii, pomiędzy stolicą, a Ivalo, Rovaniemi, Kemi, Kuopio i Oulu. W tegorocznym sezonie letnim Finnair planuje także obsługiwanie do 42 połączeń z różnych chińskich lotnisk do Helsinek tygodniowo.

Zawarta przez Finnaira i Juneyao umowa to również mariaż dwóch wielkich aliansów lotniczych, bowiem pierwszy przewoźnik reprezentuje sieć Oneworld, a drugi Star Alliance.

fot. mat. prasowe

gość_84e4a - Profil
gość_84e4a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie