×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: To będzie rekordowy rok. Ponad 10 mln pasażerów


W tym roku LOT-u może przekroczyć 10 milionów odprawionych pasażerów. W sezonie letnim narodowa linia zaoferuje 75 tysięcy rejsów, to o ponad 10 proc. więcej niż rok wcześniej.


- Zaczyna się dla nas bardzo intensywne lato, otwieramy ciekawe wakacyjne kierunki. Pierwszym ważnym połączeniem - całorocznym, ale szczególnie atrakcyjnym latem - będzie lot z Warszawy do Miami na Florydzie. Będzie to ułatwienie zarówno dla osób, które chcą po prostu polecieć do Stanów Zjednoczonych, ale też dla tych, którzy chcą na Florydzie wsiąść na jeden z wielu statków wycieczkowych i popłynąć w rejs po Karaibach - mówi Adrian Kubicki, rzecznik prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT agencji informacyjnej Newseria Biznes.


Od czerwca LOT włącza do swojej siatki piąte lotnisko w USA i będzie latał do Miami na Florydzie. We wrześniu rusza zaś kolejne połączenie, tym razem na wschód.

- Na skraju lata rusza jeszcze jedno połączenie, które jest bardzo ciekawe i atrakcyjne turystycznie, czyli stolica Indii Delhi. Będziemy tam latać już od 11 września - zapowiada Kubicki.

Przewoźnik uruchamia także wakacyjne połączenie do Bejrutu w Libanie

W ub. roku polski przewoźnik rósł w tempie 30 proc. i obsłużył 8,9 mln pasażerów klientów. W 2019 roku liczba przewiezionych podróżujących ma przekroczyć 10 milionów.



gość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie