eSky nawiązał współpracę z Paybackiem

29 kwietnia 2019 14:41
2 komentarze
Platforma sprzedaży biletów lotniczych eSky dołączyła do programu lojalnościowego Payback.
Reklama
Popularna wyszukiwarka świetnie wpisuje się w ofertę Programu dla miłośników podróży, która obejmuje takie marki jak LOT, Fly.pl, Booking.com, Hotels.com czy TUI.

Firmy oferujące usługi dla podróżujących są bardzo ważną częścią Payback od samego początku obecności Programu w Polsce i cieszą się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. LOT oraz Fly.pl są z nami od 2009 roku, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki na tym rynku. Obecnie współpracujemy już z kilkunastoma markami związanymi z branżą turystyczną i bardzo cieszymy się, że do ich grona dołączył także eSky – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Payback Polska.


- W Payback chcemy towarzyszyć konsumentom nie tylko podczas codziennych zakupów, ale także w wyjątkowych dla nich momentach, takich jak przygotowania do wymarzonej podróży. Wierzymy, że możliwości zbierania punktów daje im jeszcze więcej radości, ponieważ niesie za sobą realne korzyści, jakich poszukują smart travelerzy – dodaje Pilarski.

Współpraca eSky i Payback pozwoli obu firmom jeszcze szybciej rozwijać się w obszarze turystyki. Klienci, poza naturalną radością z kupowania biletów i usług turystycznych w eSky, otrzymają teraz możliwość zbierania punktów w Payback, które następnie będą mogli wykorzystać na realizację kolejnych marzeń – nie tylko tych podróżniczych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia wspólnych działań z Payback i jestem pewien, że przyniosą one wymierne korzyści przede wszystkim dla klientów obu firm – mówi Hubert Choroszewski, Media & Partership Manager w Grupie eSky.

Według standardowego przelicznika, za każde 2 zł wydane na zakup biletów lotniczych na eSky na konto uczestników programu trafia 1 punkt. Warunkiem jest zalogowanie się do platformy przez stronę Payback przed dokonaniem transakcji. Dodatkowe punkty można otrzymać w ramach akcji specjalnych oraz korzystając z ekuponów. Obecnie, przy zakupie biletów za minimum 399 zł, zyskujemy 500 punktów promocyjnych. W najbliższym czasie planowana jest kampania "Podróżuj z Payback", podczas której konsumenci będą dodatkowo nagradzani za skorzystanie z wybranych ofert partnerów z kategorii „Turystyka”, w tym eSky.
Tagi
payback esky

Ostatnie komentarze

gość_360a8 2019-05-05 18:56   
gość_360a8 - Profil gość_360a8
eSky hmmm nie wiem co im daje to połączenie z Payback .. i tak esky ma duże prowizje za zakup biletu
gość_5ae2e 2019-04-29 15:09   
gość_5ae2e - Profil gość_5ae2e
Polska młoda firma podbija Europę (tudzież ma dobry marketing) a LOT mając 90 lat, który gigantem chce być nie potrafi swojego wuwuwu ogarnąć.
Ktoś mi wytłumaczy na czym to NIE DA SIĘ polega? bo widać specjaliści w PL są
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy