×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


eSky nawiązał współpracę z Paybackiem


Platforma sprzedaży biletów lotniczych eSky dołączyła do programu lojalnościowego Payback.


Popularna wyszukiwarka świetnie wpisuje się w ofertę Programu dla miłośników podróży, która obejmuje takie marki jak LOT, Fly.pl, Booking.com, Hotels.com czy TUI.

Firmy oferujące usługi dla podróżujących są bardzo ważną częścią Payback od samego początku obecności Programu w Polsce i cieszą się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. LOT oraz Fly.pl są z nami od 2009 roku, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki na tym rynku. Obecnie współpracujemy już z kilkunastoma markami związanymi z branżą turystyczną i bardzo cieszymy się, że do ich grona dołączył także eSky – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Payback  Polska.


W Payback chcemy towarzyszyć konsumentom nie tylko podczas codziennych zakupów, ale także w wyjątkowych dla nich momentach, takich jak przygotowania do wymarzonej podróży. Wierzymy, że możliwości zbierania punktów daje im jeszcze więcej radości, ponieważ niesie za sobą realne korzyści, jakich poszukują smart travelerzy – dodaje Pilarski.

Współpraca eSky i Payback pozwoli obu firmom jeszcze szybciej rozwijać się w obszarze turystyki. Klienci, poza naturalną radością z kupowania biletów i usług turystycznych w eSky, otrzymają teraz możliwość zbierania punktów w Payback, które następnie będą mogli wykorzystać na realizację kolejnych marzeń – nie tylko tych podróżniczych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia wspólnych działań z Payback i jestem pewien, że przyniosą one wymierne korzyści przede wszystkim dla klientów obu firm – mówi Hubert Choroszewski, Media & Partership Manager w Grupie eSky.

Według standardowego przelicznika, za każde 2 zł wydane na zakup biletów lotniczych na eSky na konto uczestników programu trafia 1 punkt. Warunkiem jest zalogowanie się do platformy przez stronę Payback przed dokonaniem transakcji. Dodatkowe punkty można otrzymać w ramach akcji specjalnych oraz korzystając z ekuponów. Obecnie, przy zakupie biletów za minimum 399 zł, zyskujemy 500 punktów promocyjnych. W najbliższym czasie planowana jest kampania "Podróżuj z Payback", podczas której konsumenci będą dodatkowo nagradzani za skorzystanie z wybranych ofert partnerów z kategorii „Turystyka”, w tym eSky.gość_19b6d - Profil
gość_19b6d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie