×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa - Zielona Góra nawet dwa razy dziennie


Od 6 czerwca br. LOT zaoferuje nawet dwa rejsy dziennie między Warszawą a Zieloną Górą. Rozkład lotów nie został jeszcze zaktualizowany w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, jednak z deklaracji linii wynika, że połączenie będzie realizowane rano i wieczorem bez nocowania w Babimoście.


Zwiększenie liczby połączeń to efekt wygranej w przetargu na promocję województwa lubuskiego przez przewoźnika lotniczego. Wartość kontraktu opiewa na 14,9 mln zł, a okres jego obwiązywania zamyka się między 1 kwietnia br. a 31 grudnia 2020 r.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z władzami województwa lubuskiego oraz portu Zielona Góra-Babimost. Cieszymy się, że to właśnie na pokładach LOT-u pasażerowie z tego regionu Polski mogą rozpoczynać swoją podróż zarówno do stolicy Polski, jak i korzystać z bardzo atrakcyjnej oferty naszego hubu na Lotnisku Chopina. Dziś w ofercie LOT-u jest 111 połączeń na całym świecie, więc naprawdę jest w czym wybierać. Zapraszamy na nasze gościnne pokłady – mówi Jakub Panek z biura prasowego Polskich Linii Lotniczych LOT. 


Obecnie rejsy wykonywane są pięć razy w tygodniu. Wyloty z Warszawy odbywają się z godzinach późnowieczornych w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele, a powroty - wcześnie rano następnego dnia. Po zmianie rozkładu loty odbywać się mają w dwóch falach: porannej (z wylotem z Lotniska Chopina pomiędzy godziną 7:45 a 8:30) i wieczornej (między 20 a 20:45).

Póki co, szczegóły rozkładu nie są jeszcze znane. Zgodnie jednak z zapowiedziami LOT-u i władz województwa będzie on zdecydowanie bardziej dogodny i pozwoli pasażerom na lepsze transfery przez Warszawę. gość_8e4dd - Profil
gość_8e4dd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie