×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zmniejsza liczbę rotacji z Warszawy do Amsterdamu


Polskie Linie Lotnicze LOT zmniejszą liczbę połączeń pomiędzy Lotniskiem Chopina w Warszawie a portem lotniczym Amsterdam-Schiphol.


Od stycznia br. narodowy przewoźnik latał na tej trasie cztery razy dziennie, jednak od 1 kwietnia 2019 roku liczba połączeń zmniejszy się do trzech.

Oznacza to, że z rozkładu zniknie rotacja LO263. Zabraknie więc dwugodzinnych lotów z Warszawy z wylotem o godz. 10:35 w poniedziałki, środy i czwartki, oraz w piątki o godz. 10:40. Nie będzie też można wrócić do Warszawy z Amsterdamu lotem LO264, który wylatywał z głównego holenderskiego portu lotniczego o 14:05, aby wylądować w Warszawie o godz. 16:20. 

Dodatkowo nie polecimy w weekendy lotem LO263, który opuszczał Warszawę o 9:25 i lądował na Schiphol o 11:25. Analogicznie skasowane zostały powrotne rejsy weekendowe, których start był zaplanowany na godz. 13:05 i lądowanie na lotnisku Chopina o 16:20.


Nie wiadomo co jest przyczyną zmniejszenia liczby połączeń na tej trasie.
gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie