Star Alliance będzie współpracował ze Skyscannerem

14 lutego 2019 09:01
Star Alliance, największy na świecie sojusz lotniczy, nawiązał współpracę ze Skyscanner, ogólnoświatową wyszukiwarką podróży. Odwiedzający stronę sojuszu będą mogli łatwiej wyszukiwać loty, przeglądać taryfy lotnicze i rezerwować bilety bezpośrednio u stowarzyszonych przewoźników.
Reklama
Nowa funkcjonalność - dostępna wraz z popularną wyszukiwarką saloników, statusu lotu i innymi usługami lotniczymi, została przygotowana dla pasażerów na bazie wyszukiwarki Skyscanner. Strona www.staralliance.com, która uzupełnia poszczególne strony internetowe 28 linii lotniczych należących do sojuszu, przeszła gruntowną przebudowę. Stała się bardziej przejrzysta, łatwiejsza w obsłudze i nowocześniejsza.

Linie lotnicze zrzeszone w Star Alliance wykonują każdego dnia ponad 18 800 lotów do ponad 1300 lotnisk w 193 krajach. Nawiązana współpraca pozwoli klientom znaleźć połączenia, które najlepiej spełnią ich potrzeby w zakresie podróży.


- Wprowadzając funkcję przeszukiwania taryf za pośrednictwem Skyscanner, odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, proponując usługę, która umożliwia często podróżującym pasażerom łatwe rezerwowanie połączeń w liniach lotniczych Star Alliance i czerpanie korzyści z całego wachlarza usług - powiedział Jeremy Drury, dyrektor ds. usług cyfrowych i elektronicznych Star Alliance. - W efekcie nawiązanej współpracy - wszystko, co można zarezerwować na stronach internetowych linii lotniczych zrzeszonych w Star Alliance, można teraz uzyskać za pośrednictwem jednej witryny.

- Podróżni zawsze znajdują się w samym sercu tego, co robimy w Skyscanner. Dokładamy wszelkich starań, aby wyszukiwanie podróży było proste - powiedział Hugh Aitken, dyrektor ds. partnerstwa strategicznego Skyscanner.

Nowa możliwość wyszukiwania na stronach internetowych jest jedną z wielu inicjatyw cyfrowych, które sojusz rozwija wraz ze stowarzyszonymi przewoźnikami. Należą do nich między innymi: usługi śledzenia bagażu między liniami lotniczymi, przydzielanie miejsc między liniami już w momencie dokonania rezerwacji, lokalizacje saloników i lokalizacje usługi Gold Track.

fot. mat. prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy