MEA: Dziesięcioletni kontrakt z Amadeusem

13 lutego 2019 11:17
Middle East Airlines wraz z Amadeusem podpisali 10-letnią umowę na współpracę. Będzie to 16. linia z regionu, która dołącza do partnerstwa na zasadach wynegocjowanych w 2017 r. przez Arab Air Carriers Association (AACA).
Reklama
Współpraca podmiotów będzie dotyczyła przede wszystkim dostępu do mechanizmu dystrybucji usług, systemów sprzedaży i rozwiązań w dziedzinie kontaktów linii lotniczych z przedstawicielstwami turystycznymi i klientami indywidualnymi. Dzięki temu MEA liczy na zwiększenie oddziaływania ekonomicznego, wsparcia strategii dystrybucyjnych i lepszą efektywność technologiczną.

- Potrzeby naszych klientów ewoluują, więc zdecydowaliśmy się przekształcić nasze systemy operacyjne i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Będziemy to robić oferując najlepszą wartość i najlepszy serwis, oparte na niezawodnych, wydajnych i inteligentnych rozwiązaniach. Amadeus i wytyczne opracowane we współpracy z AACA pomogą osiągnąć nam kolejne cele biznesowe w ciągu następnej dekady - powiedział Walid Abillamaa, dyrektor ds. strategii sprzedaży i sojuszy w MEA.


Middle East Airlines to przewoźnik obecny na Bliskim Wschodzie już od 70 lat. Obecnie ma jedną z najnowocześniejszych flot na świecie, oferuje 32 kierunki z Bejrutu, a w 2018 r. z jego usług skorzystało 3 mln pasażerów.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy