×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS poprawia ofertę ze Szczecina


SAS znacznie poprawił swoją ofertę połączeń transferowych ze Szczecina. Pasażerowie zyskali dostęp do tras dalekodystansowych. Bilety można kupować na stronie przewoźnika.


O tym, że skandynawska linia blokuje możliwość przesiadki z Goleniowa przez Kopenhagę na trasy międzykontynentalne pisaliśmy w naszej analizie w styczniu br. Od niedawna sytuacja uległa jednak zmianie. Podróżni chcący udać się ze Szczecina do USA, Hongkongu lub Chin będą mogli to zrobić SAS-em.

Najlepsza sytuacja jest w przypadku lotów do Bostonu, Newark i Waszyngtonu-Dulles. W obie strony czasy transferu w stolicy Danii są krótkie (do dwóch godzin). Nieco gorzej sytuacja wygląda z Chicago (ze Szczecina loty odbywać się mają przez Boston, w drodze powrotnej - przez Sztokholm-Arlandę).


Na dłuższe czasy oczekiwania muszą się przygotować pasażerowie lecący do Hongkongu, Pekinu i Szanghaju-Pu Dong (od 7 do 10 godzin). Droga powrotna będzie jednak znacznie krótsza, ale niezbędna stanie się dodatkowa przesiadka w Hongkongu. Do tego miasta dostaniemy się z Chin na pokładach linii partnerskiej - Cathay Dragon. 

Co najważniejsze, przewoźnik umożliwia kupowanie biletów na swojej stronie. Wykorzystuje także swoje możliwości jakie dają mu umowy code-share.gość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie