SAS poprawia ofertę ze Szczecina

5 lutego 2019 10:15
1 komentarz
SAS znacznie poprawił swoją ofertę połączeń transferowych ze Szczecina. Pasażerowie zyskali dostęp do tras dalekodystansowych. Bilety można kupować na stronie przewoźnika.
Reklama
O tym, że skandynawska linia blokuje możliwość przesiadki z Goleniowa przez Kopenhagę na trasy międzykontynentalne pisaliśmy w naszej analizie w styczniu br. Od niedawna sytuacja uległa jednak zmianie. Podróżni chcący udać się ze Szczecina do USA, Hongkongu lub Chin będą mogli to zrobić SAS-em.

Najlepsza sytuacja jest w przypadku lotów do Bostonu, Newark i Waszyngtonu-Dulles. W obie strony czasy transferu w stolicy Danii są krótkie (do dwóch godzin). Nieco gorzej sytuacja wygląda z Chicago (ze Szczecina loty odbywać się mają przez Boston, w drodze powrotnej - przez Sztokholm-Arlandę).


Na dłuższe czasy oczekiwania muszą się przygotować pasażerowie lecący do Hongkongu, Pekinu i Szanghaju-Pu Dong (od 7 do 10 godzin). Droga powrotna będzie jednak znacznie krótsza, ale niezbędna stanie się dodatkowa przesiadka w Hongkongu. Do tego miasta dostaniemy się z Chin na pokładach linii partnerskiej - Cathay Dragon.

Co najważniejsze, przewoźnik umożliwia kupowanie biletów na swojej stronie. Wykorzystuje także swoje możliwości jakie dają mu umowy code-share.

Ostatnie komentarze

gość_00d7f 2019-02-05 14:13   
gość_00d7f - Profil gość_00d7f
I bardzo dobrze. Loty na jednym bilecie z wieloma przesiadkami powinny być już wszędzie standardem. Tym posunięciem SAS-a Szczecin wydatnie zwiększa swoje możliwości skomunikowania ze światem.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy