×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Tanzania odebrała pierwszego A220


Linie Air Tanzania odebrały pierwszego airbusa A220-30 stając się pierwszym afrykańskim operatorem tego samolotu.Przedstawiciele linii lotniczych oraz rządu Republiki Tanzanii, wraz z dyrektorami programu A220, świętowali przekazanie samolotu na linii produkcyjnej A220 w kanadyjskim Mirabel. Air Tanzania jest w całości własnością rządu Tanzanii.

- Niezrównany komfort oferowany przez A220, w połączeniu z jego niezwykłą wydajnością i ekonomią, będzie doskonałym atutem do dalszego rozwoju sieci Air Tanzanii - powiedział Tito Kasambala, p.o. dyrektora generalnego Tanzańskiej Rządowej Agencji Lotniczej (TGFA).


Samoloty A220-300 - przed przejęciem programu przez Airbusa znane jako Bombardier CSeries 300 - umożliwią Air Tanzanii dalszy rozwój na rynku krajowym i regionalnym, a także umożliwią otworzenie nowych połączeń do Indii i miast Bliskiego Wschodu z bazy linii w Dar es Salaam. 

Air Tanzania stała się piątą linią lotniczą na świecie z samolotami z rodziny A220, po liniach airBaltic, Delta, Swiss i Korean Air. 

Fot. Airbus Mediagość_60844 - Profil
gość_60844
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie