Ryanair uruchomi połączenie z Malty do Ammanu

7 listopada 2018 09:18
Irlandzki przewoźnik niskokosztowy ogłosił dziś (6.11) uruchomienie nowego połączenia z Malty do Ammanu w Jordanii. Będzie to sześćdziesiąte drugie połączenie Ryanaira z Malty.
Reklama
Nowa trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, a samoloty rozpoczną kursowanie na niej od kwietnia 2019. Będzie to kolejne połączenie, które rozszerzy i tak największą do tej pory, planowaną na przyszły rok, letnią siatkę Ryanaira na Malcie.
Dodatkowym atutem poza liczbą 62 połączeń z Malty jest podpisana w sierpniu umowa Ryanaira z Air Malta dotycząca oferowania wzajemnie biletów na trasy obu przewoźników. Dodaje to kolejne 21 tras do oferty dostępnej dla 600 milionów corocznie odwiedzających stronę rezerwacyjną irlandzkiej linii klientów.


- Jest nam niezmiernie miło ogłosić nowe połączenie naszej linii z Malty do jordańskiego Ammanu, które wejdzie do siatki w kwietniu 2019 i będzie wykonywane dwa razy w tygodniu jako element naszego największego kiedykolwiek rozkładu lotów z Malty - powiedział David O'Brien, dyrektor ds. marketingu Ryanaira.

- Ta nowa trasa da nam w sumie 62 połączenia z Maltą i 15 z Jordanią, wliczając w to 4 zimowe trasy do Aqaby - dodał O'Brien. - Jesteśmy też zadowoleni z możliwości wzmacniania naszej współpracy z maltańskimi władzami w kwestii rozwoju turystyki. Nowa trasa do Ammanu jeszcze lepiej promuje turystykę na Malcie i daje możliwość odwiedzenia jednej z najbardziej atrakcyjnych i słonecznych destynacji na świecie gościom z 21 krajów.


- Najświeższe informacje ze strony Ryanaira pokazują dalsze zaangażowanie linii w kierunku wysp maltańskich, zaraz po tym jak zainwestowała ona 100 mln. dolarów w rozszerzenie bazy na Malcie o szósty samolot. - powiedział Konrad Mizzi, maltański minister turystyki.

- Szacujemy, że nowa trasa z Ammanu na Maltę będzie dostarczać nam około 11,2 tys. odwiedzających w miesiącach letnich. Połączenie Malty z dostępnością tras komunikacyjnych na Środkowym Wschodzie wspiera rozwój naszej kraju zarówno pod kątem turystyki i wypoczynku jak i w kwestiach biznesowych, co stoi w zgodzie z wizją naszego rządu - dodał Mizzi.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy