Ryanair będzie sprzedawał bilety Air Malty

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
21 sierpnia 2018 16:22
Irlandzki Ryanair podjął współpracę z Air Malta polegającą m.in. na sprzedaży za pośrednictwem strony niskokosztowego przewoźnika biletów na połączenia realizowane przez narodowe linie maltańskie.
Reklama

W sprzedaży przez system Ryanaira znalazło się 21 tras do 8 krajów na trzech kontynentach: w Afryce (w tym Tunezji), Azji i Europie (także m.in. w Rosji czy na Ukrainie). Jak argumentuje irlandzki low-cost, partnerstwo z Air Malta jest ostatnią inicjatywą w ramach programu “Always Getting Better”.


- Z przyjemnością ogłaszamy współpracę z Air Malta, która pozwali 139 milionom pasażerów Ryanaira dokonać rezerwacji lotów tymi liniami na naszej stronie internetowej. Jest to także nasz kolejny krok na drodze do stania się „Amazonem podróży". Ryanair oferuje 53 trasy na Maltę, a od teraz klienci mają możliwość rezerwacji lotów na jeszcze większej liczbie kierunków. Stajemy się więc idealnym wyborem dla klientów biznesowych oraz turystów - cieszy się David O'Brien, dyrektor handlowy Ryanaira.


- To przełomowe porozumienie, dzięki któremu obie linie lotnicze współpracują ze sobą na rzecz swoich wspólnych klientów. W ciągu ostatniego roku Air Malta wprowadziła znaczące usprawnienia nie tylko w celu rozszerzenia swojej siatki połączeń m.in. o nowe trasy i częstotliwości, ale także zmiany produktu pod względem struktury taryf i usług pokładowych. Dzięki temu porozumieniu Air Malta stanie się bardziej widoczna na rynkach zagranicznych. Liczymy na dalszą współpracę między dwiema liniami lotniczymi na rzecz naszych klientów - stwierdził Charles Mangion, prezes Air Malta.

Ryanair już teraz obsługuje na Malcie 2,7 mln pasażerów rocznie i ma stąd w ofercie 53 trasy.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama