×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy Dreamliner już we flocie Juneyao


Chińskie linie Juneyao Airlines odebrały pierwszego z dziesięciu zamówionych samolotów B787-9. Jest to pierwszy samolot amerykańskiego producenta, jaki będzie latał w barwach założonych w 2005 roku chińskich linii.Linie Juneyao Airlines oferują głównie loty z Szanghaju, gdzie mają swoją siedzibę, do ponad 50 miast w Chinach. Wprowadzając do floty Dreamlinery przewoźnik chce rozszerzyć swoją sieć tras międzynarodowych i zwiększyć liczbę lotów do Azji Południowo-Wschodniej, Japonii i Korei. 

- Ta dostawa to największy kamień milowy dla naszej linii lotniczej i stanowi duży krok w kierunku rozszerzenia naszej sieci połączeń w Chinach i poza nimi - powiedział Wang Junjin, prezes Juneyao Airlines. 


Przed dostawą pierwszego B787-9, flota linii składała się wyłącznie z samolotów A320 i A321.

Według deklaracji Boeinga, model 787 Dreamliner jest najlepiej sprzedającym się samolotem szerokokadłubowym w historii - model zebrał już niemal 1400 zamówień. Do dnia dzisiejszego ponad 700 samolotów trafiło do użytku linii lotniczych na całym świecie.

Fot. Boeinggość_82727 - Profil
gość_82727
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie