×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


La Compagnie z nowymi A321 od kwietnia 2019


Linia La Compagnie, przewoźnik oferujący miejsca jedynie w klasie biznes, zapowiedziała wprowadzenie do swojej floty od kwietnia 2019 pierwszego z dwóch airbusów A321neo. Konfiguracja miejsc to 76 rozkładanych do pełnej pozycji leżącej siedzeń w układzie 2-2.


Posiadająca bazę w Paryżu La Compagnie będzie pierwszym we Francji przewoźnikiem operującym na tym typie samolotów. A321neo będzie obsługiwał trasę pomiędzy Paryżem Orly, a Newark Liberty International (Nowy Jork).

Pasażerowie podróżujący nowym samolotem przewoźnika będą mogli skorzystać z szerokopasmowego połączenia internetowego przez Wi-Fi, które dostarczy Viasat. Ponadto do ich dyspozycji zostanie oddany system rozrywki pokładowej "Rave" produkcji firmy Zodiac Inflight Innovations. Korzystając z ekranów dotykowych o przekątnej 15,7" pasażerowie będą mogli przebierać w bibliotece filmów i muzyki, a także łączyć się z serwisami streamingowymi jak Netflix czy Amazon Prime Video (również przy użyciu własnych urządzeń i Wi-Fi).


Drugi samolot wejdzie do służby od września 2019 i będzie posiadał taki sam układ wnętrza. Obie maszyny będą leasingowane przez GECAS (GE Capital Aviation Services). Nowe maszyny zastąpią leasingowane do tej pory boeingi 757.
gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie