×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT poleciał z Warszawy do Lublina


Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały dziś rejsy między Warszawą i Lublinem. Przewoźnik deklaruje, że to oferta skierowana zwłaszcza dla tych osób, które chcą uniknąć utrudnień spowodowanych trwającymi modernizacjami sieci drogowej i kolejowej.


Pierwszy rejs z Warszawy wystartował o godz. 13:40, a w Lublinie wylądował o 14:20. Rejs powrotny ze stolicy Lubelszczyzny zaplanowano na godz. 15:15, a lądowanie na Lotnisku Chopina przewiduje się o 16:00.

Połączenie wykonywane będzie pięć razy w tygodniu. Pasażerowie mają do wyboru loty w: poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Do obsługi rejsów LOT przeznaczył turbośmigłowego bombardiera Q400, na pokładzie którego znajduje się 78 foteli dla pasażerów.

- Mamy nadzieję, że nasza najnowsza propozycja przypadnie do gustu pasażerom. Na pokładzie naszych samolotów umożliwiamy im najszybszą i najwygodniejszą podróż między Warszawą-Lublinem, co jest warte podkreślenia szczególnie teraz, w trakcie dużych inwestycji infrastrukturalnych między tymi miastami, które wydłużają czas przejazdu pociągiem czy samochodem – mówi Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej LOT.


Połączenie Warszawa-Lublin to dziesiąte połączenie krajowe w siatce LOT-u. Oprócz niego LOT oferuje swoim pasażerom możliwość podróżowania z Warszawy: do Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Szczecina oraz z Krakowa do Gdańska.

Obecny rozkład lotów umożliwia pasażerom podróżującym z wschodniej części Polski dogodne transfery np. na loty do Europy Zachodniej czy Ameryki Północnej.gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie