Wizz Air: Nowe trasy z Luton

19 czerwca 2018 09:42
W sezonie zimowym 2018/2019, węgierska linia Wizz Air zaoferuje cztery nowe trasy ze swojej bazy w podlondyńskim Luton - do Grenoble, Verony, Eilatu (Ovdy) i Tromsø.


Reklama
Nowe połączenia oferują pasażerom możliwość wypoczynku nad Morzem Czerwonym, w Alpach oraz możliwość podziwiania zorzy polarnej w północnej Norwegii. Loty na każdej z tras będą wykonywane dwa razy w tygodniu: do Eilatu w środy i niedziele (od 28 grudnia br.), do Grenoble i Verony we wtorki i soboty (od 15 grudnia br.) a do norweskiego Tromsø w poniedziałki i piątki (od 14 grudnia br.). Nowe trasy na sezon zimowy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, ceny zaczynają się od 27 GBP za lot w jedną stronę.

Dzięki dodaniu czterech nowych połączeń, ogólna liczba tras oferowanych przez linie Wizz z Luton wzrosła do 51 (w 25 państwach). Tylko w tym roku linia ogłosiła start 12 nowych tras - poza wyżej wymienionymi są to loty do: Larnaki, Tirany, Tallina, Bratysławy, Lwowa, Aten, Rejkiawiku i Bari. Tym samym oferowanie węgierskiej linii z Luton wzrosło do 7,9 mln miejsc rocznie.

W ubiegłym miesiącu Wizz Air UK Limited - podmiot należący do spółki Wizz Air Holdings Plc - ogłosił otrzymanie certyfikatu przewoźnika lotniczego (AOC) i licencję operacyjną (OL) przyznawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Wielkiej Brytanii.

Fot. (okładka) Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy