×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe trasy z Luton


W sezonie zimowym 2018/2019, węgierska linia Wizz Air zaoferuje cztery nowe trasy ze swojej bazy w podlondyńskim Luton - do Grenoble, Verony, Eilatu (Ovdy) i Tromsø.

Nowe połączenia oferują pasażerom możliwość wypoczynku nad Morzem Czerwonym, w Alpach oraz możliwość podziwiania zorzy polarnej w północnej Norwegii. Loty na każdej z tras będą wykonywane dwa razy w tygodniu: do Eilatu w środy i niedziele (od 28 grudnia br.), do Grenoble i Verony we wtorki i soboty (od 15 grudnia br.) a do norweskiego Tromsø w poniedziałki i piątki (od 14 grudnia br.). Nowe trasy na sezon zimowy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, ceny zaczynają się od 27 GBP za lot w jedną stronę. 

Dzięki dodaniu czterech nowych połączeń, ogólna liczba tras oferowanych przez linie Wizz z Luton wzrosła do 51 (w 25 państwach). Tylko w tym roku linia ogłosiła start 12 nowych tras - poza wyżej wymienionymi są to loty do: Larnaki, Tirany, Tallina, Bratysławy, Lwowa, Aten, Rejkiawiku i Bari. Tym samym oferowanie węgierskiej linii z Luton wzrosło do 7,9 mln miejsc rocznie.

W ubiegłym miesiącu Wizz Air UK Limited - podmiot należący do spółki Wizz Air Holdings Plc - ogłosił otrzymanie certyfikatu przewoźnika lotniczego (AOC) i licencję operacyjną (OL) przyznawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego Wielkiej Brytanii.

Fot. (okładka) Piotr Bożyk
gość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie