×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: Ponad milion pasażerów od początku roku


W pierwszych czterech miesiącach b.r. łotewskie linie lotnicze airBaltic przewiozły ponad milion pasażerów, o 22 proc. więcej niż w tym samym okresie przed rokiem.


W samym kwietniu tego roku na pokładach samolotów airBaltic gościło prawie 336 tys. pasażerów, czyli o 17 proc. więcej niż w kwietniu 2017 r. 

- Krok po kroku wkraczamy w sezon letni 2018 r., dlatego miesiąc po miesiącu wzrasta skala naszej działalności. Bardzo się cieszymy, gdyż jest to najlepszy kwiecień w historii airBaltic. Co więcej, w ostatnim miesiącu przewieźliśmy dwa razy więcej pasażerów niż 10 lat temu - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic. 


W ciągu pierwszych czterech miesięcy 2018 r. linie lotnicze airBaltic wykonały prawie 16,3 tys. lotów. W samym kwietniu przewoźnik wykonał ponad 4,7 tys. lotów, o 17 proc. więcej niż w analogicznym okresie przed rokiem. Średni współczynnik wypełnienia (LF) dla pierwszych czterech miesięcy roku wyniósł 69 proc., podczas gdy dla kwietnia wyniósł 74 proc. 

Współczynnik punktualności przewoźnika w okresie od początku roku do końca kwietnia wyniósł 90,4 proc., podczas gdy w samym kwietniu airBaltic osiągnął współczynnik punktualności na poziomie 91,8 proc. 

fot. airBalticgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie