×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Dwa dodatkowe samoloty w Luton


Wizz Air zbazował w niedzielę (25.03) dwa kolejne samoloty w Londynie Luton, jednocześnie inaugurując połączenia na Słowację i do Włoch.


Węgierski przewoźnik niskokosztowy zbazował w Luton dwa samoloty; airbusa A320 i A321. Obecnie Wizz Air posiada na londyńskim lotnisku trzy samoloty. Do czerwca przewoźnik zapowiedział dodanie kolejnych pięciu maszyn to bazy w Luton, tworząc 300 nowych miejsc pracy. Wizz Air z Londynu Luton oferuje loty do 47 miast w 23 krajach.

25 marca linia uruchomiła codzienne loty do stolicy Słowacji - Bratysławy, a także na południe Włoch do Bari. Loty do Bari będą realizowane dwa razy w tygodniu; w środy i niedzielę, a od 18 kwietnia będą obsługiwane cztery razy w tygodniu, dodatkowo w poniedziałki i piątki.


Dwóch szczęśliwców podczas inauguracyjnych lotów do Bratysławy i Bari mogło znaleźć pod losowym fotelem voucher warty 1000 funtów do wykorzystania w ramach siatki połączeń przewoźnika. Konkurs został zorganizowany, aby uczcić pojawienie się dwóch nowych samolotów w Luton. To kolejne działanie linii w ramach kampanii #WIZZaroundEurope.

- Nasi pasażerowie z Wielkiej Brytanii mają od teraz możliwość poznać takie świetne miasta jakimi są Bari i Bratysława. Pojawienie się dwóch zupełnie nowych samolotów w Luton odzwierciedla nasze zaangażowanie w operacje w Wielkiej Brytanii. Mam nadzieje, że pasażerowie, którzy wygrają nasze vouchery o wartości 1000 funtów, odkryją ciekawe i jeszcze nie odwiedzone miasta w ramach naszej siatki połączeń - powiedział Owain Jones, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

To pierwsze z działań w ramach zapowiedzianej przez Wizz Aira największej ekspansji w historii linii. Przewoźnik ogłosił w pierwszej połowie marca plany dodania w ciągu najbliższych 4 miesięcy łącznie 21 samolotów do swoich baz w Europie, dodania 700 lotów tygodniowo do istniejących rotacji oraz uruchomienia 70 nowych połączeń.gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie