×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zapowiada największy wzrost w historii


Węgierski przewoźnik niskokosztowy Wizz Air zapowiedział dziś (13.03) dodanie w ciągu najbliższych 4 miesięcy łącznie 21 samolotów do swoich baz w Europie, dodanie 700 lotów tygodniowo oraz uruchomienie 70 nowych połączeń.


Cztery nowe destynacje - Ateny, Talin, Charków, Wiedeń – zostaną uruchomione do połowy lipca wraz z otwarciem nowej bazy w zachodniej części Europy, w stolicy Austrii. Rozwój linii w 2018 roku stanowi inwestycję wartą ponad 2 mln dolarów w 11 bazach w Wielkiej Brytanii, Austrii, Polsce, Rumunii, Gruzji, na Ukrainie i na Węgrzech.

Dziś rozpoczynamy największą fazę ekspansji w historii. Linia Wizz Air pozostaje wierna swojej misji polegającej na tym, aby podróże lotnicze miały możliwie najniższe ceny dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia model biznesowy ULCC. Każdego roku coraz więcej klientów wybiera loty z nami korzystając z rozbudowanej siatki połączeń liczącej obecnie ponad 600 tras do 145 miejsc w 44 krajach - powiedział Owain Jones, dyrektor korporacyjny w Wizz Air 

Wizz Air rozpoczyna swoją największą ekspansje w historii poprzez dzisiejsze umieszczenie nowego, jedenastego samolotu Airbus A320 w bazie w Budapeszcie. Przewoźnik uruchomił także loty do Stavanger w Norwegii ze stolicy Węgier. 

- 70 nowych tras, które zostaną uruchomione w ciągu najbliższych 17 tygodni rozszerzy wybór możliwości podróży, co z kolei korzystnie wpłynie na rozwój relacji biznesowych i gospodarczych pomiędzy miastami, do których latamy. Nasza załoga serdecznie zaprasza na pokład samolotów, należących do jednej z najmłodszych flot w Europie - dodał Jones. 


Linia zachęca swoich pasażerów do świętowania razem z załogą na pokładach samolotów Wizz Air, a także używania oznaczenia #WIZZaroundEurope na profilach w mediach społecznościowych. Pasażerowie pierwszych lotów 21 nowych samolotów dodanych do floty będą mieć szansę wygrania voucherów o wartości 1000 euro. 

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie