×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair kasuje dwa połączenia do Szkocji


Linie lotnicze Ryanair wprowadzają zmiany w swojej siatce połączeń ze Szkocji - przewoźnik planuje zamknięcie bazy w Glasgow oraz likwidację kilku połączeń, w tym do Polski.


W listopadzie 2018 roku Ryanair zamknie swoją bazę operacyjną na lotnisku w Glasgow. Część tras zostanie skasowana, część przeniesiona na lotnisku w Edynburgu. Docelowo z portu lotniczego w Glasgow Ryanair będzie obsługiwał tylko trzy połączenia. 


W związku z tą decyzją w sezonie zimowym nie polecimy z Warszawy Modlina oraz Bydgoszczy do Szkocji. Irlandzki przewoźnik zamierza natomiast utrzymać loty z Glasgow do Krakowa oraz Wrocławia - rejsy na obu trasach będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Obecnie Ryanair ma zbazowny jeden samolot w Glasgow i realizuje loty ze szkockiego lotniska na 23 trasach - 11 z nich zostanie przeniesionych do Edynburga: będą to połączenia do Berlina, Derry, Goteborga, Hamburga, Lizbony, Memmingen, Sztokholmu Skavsta, Rygi, Sewilli, Sofii, oraz Tallinna. Bez zmian pozostaje siatka połączeń z lotniska Glasgow Prestwick, z którego polecieć można m.in. do Rzeszowa.gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie