×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LS Airport Services obsłuży flydubai w Krakowie


LS Airport Services, największa firma handlingowa w Polsce podpisała umowę z liniami flydubai na obsługę naziemną przewoźnika na lotnisku w Krakowie.


Od 8 kwietnia 2018 r. flydubai poleci z Krakowa do Dubaju. Loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich odbywać się będą codziennie. Połączenie obsłużą najnowsze boeingi 737 MAX 8, które mogą pomieścić 166 osób na pokładzie skonfigurowanym w dwóch klasach podróżnych: biznes (10 foteli) i ekonomicznej (156).  Obsługą naziemną zajmie się LS Airport Services.

Oprócz podpisania na obsługę nowego przewoźnika, oddział LSAS w Krakowie otrzymał nagrodę za najlepszą sezonową stację przewoźnika lotniczego AEGEAN. Na gali nagroda została odebrana z rąk dyrektora operacji naziemnych AEGEAN.


LS Airport Services to największy agent handlingowy w Polsce. Firma posiada 70 procentowy udział w rynku Portu Lotniczego w Warszawie, prawie 60 procentowy udział w rynku na lotnisku w Krakowie-Balicach oraz około 100 procentowy udział w rynku nowo powstałego lotniska w Modlinie. 

Wkrótce na łamach Pasazer.com opublikujemy wywiad z Marcinem Opalińskim, prezesem zarządu LS Airport Services.

fot. LS Airport Services
gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie