Kongres "Fly&More" w Rzeszowie

12 lutego 2018 10:33
6 komentarzy
Zmiany w branży lotniczej w obliczu Brexitu oraz nowe możliwości zwiększania przychodów pozalotniczych to główne zagadnienia tegorocznej edycji kongresu branżowego „Fly&More”.
Reklama
Wydarzenie, któremu patronuje Związek Regionalnych Portów Lotniczych odbędzie się 15 marca w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa.

- Zaprosiliśmy ekspertów z Polski i zagranicy, aby wspólnie odpowiedzieć na nurtujące dziś wszystkich pytania o przyszłość rynku lotniczego po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Będziemy także wymieniać się doświadczeniami i rozmawiać o tym, jak generować dodatkowe przychody z działalności komercyjnej lotnisk w warunkach dynamicznych zmian rynkowych i jak wykorzystać w tym celu innowacyjne technologie - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, który współorganizuje kongres Fly&More.


Fly&More to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, skierowane przede wszystkim do przedstawicieli branży transportu lotniczego oraz firm związanych z nią biznesowo. Szczególne znaczenie dla organizatorów mają tematy ważne dla rozwoju lotnisk regionalnych, które obsługują łącznie około 60 procent ruchu pasażerskiego w Polsce.

Partnerem technologicznym kongresu jest Samsung, zaś patronat medialny objęły TVP Rzeszów, Gazeta Wyborcza, The Warsaw Voice i portal Pasazer.com.

Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny są dostępne na www.flyandmore.pl.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_7c1b6 2018-02-14 09:07   
gość_7c1b6 - Profil gość_7c1b6
W ubiegłym roku liczba przekierowań i czarterów była podobna. Wzrost wynika z lepszej sprzedaż PIK w porównaniu z SXF.
gość_6be17 2018-02-13 19:29   
gość_6be17 - Profil gość_6be17
Coś słabo w tym styczniu na RZE, tylko 1800 pax więcej a w tym kilka przekierowań (m.in. z Berlina, Kijowa i Kaliningradu), wycieczki pielgrzymów do Ziemi Świętej, więc LFy nie urosły...
gość_91eff 2018-02-13 13:10   
gość_91eff - Profil gość_91eff
rewelacja CPL Warszawa Jasionka bedzie nazywalo sie lotnisko:)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy