×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France: 5 nowych sezonowych tras


Linie lotnicze Air France ogłosiły otwarcie pięciu nowych tras w sezonie letnim 2018 r. Przewoźnik poleci m.in. do Włoch, Chorwacji i Hiszpanii.


Nowe loty z lotniska Charlesa de Guella będą wykonywane do Bari, Cagliari, Dubrownika, Perpignan i na Ibizę. 

Do włoskiego Bari pasażerowie Air France będą mogli dotrzeć dzięki 5 cotygodniowym lotom obsługiwanym przez airbusy A320 i A319. Linia będzie latać do Apulii w okresie od 18 lipca do 2 września br. 


Od 16 lipca do 2 września 2018 r. pasażerowie będą mieli możliwość skorzystać z codziennego lotu do Cagliari na Sardynii,  obsługiwanego przez regionalną linie HOP! Do Dubrownika Air France będzie latać 2 razy w tygodniu, od 19 lipca do 1 września. Na hiszpańską Ibizę rejsy wystartują 18 lipca i będą realizowane do 2 września, 3 razy w tygodniu.

Do francuskiego Perpignan loty obsłuży HOP! 5 razy w tygodniu, wykorzystując samoloty embraer 190. Loty będą obsługiwane od 16 lipca do 2 września.

Oprócz nowych tras sezonowych linia wznowi zeszłoroczne połączenia m.in. z Paryża do Agadiru, z Marsylii do Aten, Bejrutu i Genewy, z Nicei do Tel Awiwu, Aten, Bejrutu czy z Tuluzy do Aten i na Ibizę. Łącznie Air France zaoferuje latem 16 nowych tras krótko i średniodystansowych. 

gość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie