Eurowings: Więcej dalekich tras z Düsseldorfu

2 lutego 2018 09:10
Eurowings znacząco wzmacnia swoją obecność na lotnisku w Dusseldorfie. Przewoźnik od sezonu zima 2018 zbazuje tam 7 maszyn szerokokadłubowych, które w przyszłości wykorzysta na lotach do Ameryki Północnej i na Karaiby.
Reklama
Oprócz dużej oferty połączeń krótko- i średniodystansowych, linia planuje do 140 lotów długodystansowych miesięcznie do atrakcyjnych miejsc w Ameryce i na Karaibach. Cele podróży obejmują Nowy Jork i Fort Myers (Stany Zjednoczone), Hawanę (Kuba), Cancun (Meksyk) i Punta Cane (Dominikana). Pozwoli to stopniowo uzupełnić braki w ofercie dla klientów z Düsseldorfu, które powstały w wyniku niewypłacalności grupy Air Berlin.

Od kwietnia 2018 r. przewoźnik zbazuje trzy dodatkowe airbusy A330, natomiast kolejne cztery samoloty zostaną przeniesione z lotniska w Kolonii do Dusseldorfu (w sezonie zimowym).


- Obszar aglomeracyjny lotniska w Düsseldorfie obejmuje ponad 18 milionów mieszkańców. Oznacza to, że port lotniczy ma ogromny potencjał rozwoju atrakcyjnej sieci połączeń długodystansowych. Dlatego w Düsseldorfie będziemy nie tylko nadal rozwijać się na krajowych, jak i europejskich trasach, ale znacznie rozszerzymy również naszą flotę dalekiego zasięgu. Düsseldorf jest naszym największym hubem. Już wkrótce będziemy tam obsługiwać flotę 40 samolotów Eurowings. Daje nam to idealne warunki do zasilania rozwijającej się floty dalekodystansowej, z dużą liczbą lotów transferowych - powiedział Oliver Wagner, dyrektor handlowy linii Eurowings.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy