×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurowings: Więcej dalekich tras z Düsseldorfu


Eurowings znacząco wzmacnia swoją obecność na lotnisku w Dusseldorfie. Przewoźnik od sezonu zima 2018 zbazuje tam 7 maszyn szerokokadłubowych, które w przyszłości wykorzysta na lotach do Ameryki Północnej i na Karaiby.


Oprócz dużej oferty połączeń krótko- i średniodystansowych, linia planuje do 140 lotów długodystansowych miesięcznie do atrakcyjnych miejsc w Ameryce i na Karaibach. Cele podróży obejmują Nowy Jork i Fort Myers (Stany Zjednoczone), Hawanę (Kuba), Cancun (Meksyk) i Punta Cane (Dominikana). Pozwoli to stopniowo uzupełnić braki w ofercie dla klientów z Düsseldorfu, które powstały w wyniku niewypłacalności grupy Air Berlin.

Od kwietnia 2018 r. przewoźnik zbazuje trzy dodatkowe airbusy A330, natomiast kolejne cztery samoloty zostaną przeniesione z lotniska w Kolonii do Dusseldorfu (w sezonie zimowym).


Obszar aglomeracyjny lotniska w Düsseldorfie obejmuje ponad 18 milionów mieszkańców. Oznacza to, że port lotniczy ma ogromny potencjał rozwoju atrakcyjnej sieci połączeń długodystansowych. Dlatego w Düsseldorfie będziemy nie tylko nadal rozwijać się na krajowych, jak i europejskich trasach, ale znacznie rozszerzymy również naszą flotę dalekiego zasięgu. Düsseldorf jest naszym największym hubem. Już wkrótce będziemy tam obsługiwać flotę 40 samolotów Eurowings. Daje nam to idealne warunki do zasilania rozwijającej się floty dalekodystansowej, z dużą liczbą lotów transferowych - powiedział Oliver Wagner, dyrektor handlowy linii Eurowings.gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie