×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rzeszów: Od maja więcej lotów do Monachium


Od 3 maja linie lotnicze Lufthansa rozszerzą liczbę lotów z Rzeszowa do Monachium o wieczorną rotację obsługiwaną cztery razy w tygodniu.Lufthansa zaoferuje dodatkowe loty LH1606/1607 w poniedziałki, czwartki, soboty oraz niedziele. Nowe połączenia będą obsługiwane wieczorem, jednak ich godziny będą się różniły w zależności od dnia tygodnia. 

W czwartki oraz w soboty wylot z Monachium zaplanowany jest na godzinę 17:30, a przylot do Rzeszowa na godzinę 18:55. W drogę powrotną do Monachium samolot wyruszy o godzinie 19:30, planowo przylatując do celu o godzinie 20:55. 

W poniedziałki wylot z Monachium zaplanowany jest na godzinę 17:55, a przylot do Rzeszowa na godzinę 19:20. W drogę powrotną do Monachium samolot wystartuje o godzinie 19:55, planowo przylatując do celu o godzinie 21:20.

W niedziele zarówno starty jak i lądowania zaplanowane są pięć minut później w porównaniu z poniedziałkowym rozkładem. 


Operatorem nowych rotacji, podobnie jak i obecnie realizowanych codziennych lotów na tej trasie będzie Luthansa Cityline. Wszystkie te loty będą wykonywane bombardierem CRJ 900 zabierającym na pokład 79 pasażerów - 11 w klasie biznes oraz 68 w klasie ekonomicznej. Oznacza to, że od maja tego roku oferowanie Lufthansy na trasie z Rzeszowa do Monachium wzrośnie o prawie 57 proc. 

fot. Lufthansagość_429be - Profil
gość_429be
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie