×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways: A350 poleci do Aten


Linie Qatar Airways ogłosiły, że obsłużą poniedziałkowe rejsy z Dohy do Aten samolotem airbus A350. Staną się tym samym pierwszą linią, która na lotach do Grecji wykorzysta samolot tego typu.


Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pierwszą linią lotniczą, która lata airbusami A350 do Grecji. Ateny są kluczowym celem naszej europejskiej sieci i cieszymy się, że możemy zapewnić naszym pasażerom podróżującym do Grecji dzisiaj najwyższy komfort i usługi na pokładzie jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie samolotów na świecie. W tym roku będziemy mieć więcej dobrych wiadomości dla rynku greckiego, w związku z wprowadzeniem bezpośrednich lotów do Salonik - powiedział jego Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways Group.


Qatar posiada największą flotę A350 na świecie i obsługuje nimi loty lm.in. do Adelaidy, Brukseli, Genewy, Singapuru i Tokio. 

Przewoźnik był pierwszą linią obsługująca loty airbusami A350 do Stanów Zjednoczonych i Australii. Wkrótce stanie się także pierwszym operatorem A350-1000.

fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie