×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Alkohol także na trasach do USA i Kanady


Polskie Linie Lotnicze LOT poszerzyły od grudnia ub.r. ofertę bezpłatnych napojów dla pasażerów klasy ekonomicznej na wszystkich rejsach transatlantyckich. Do tej pory z bezpłatnego alkoholu mogli korzystać tylko pasażerowie podczas lotów do Azji.


Zmiana dotyczy wszystkich lotów do/z Stanów Zjędnoczonych i Kanady. Z Warszawy do Nowego Jorku (JFK i Newark), Chicago, Los Angeles i Toronto oraz z Krakowa do Chicago. Na tych rejsach od grudnia ub.r. bezpłatnie są serwowane wino i piwo. Alkohole mocne dla pasażerów klasy ekonomicznej nadal są dostępne tylko w ofercie LOT Gourmet, czyli są płatne.


- Ujednoliciliśmy standard napojów w ofercie płatnej i bezpłatnej w klasie ekonomicznej na wszystkich rejsach dalekodystansowych - powiedział Konrad Majszyk, ekspert ds. PR biura komunikacji korporacyjnej PLL LOT.

Z bezpłatnego piwa i wina do grudnia 2017 r. mogli korzystać tylko pasażerowie na rejsach do Tokio, Seulu i Pekinu.

Na pokłady samolotów LOT-u mogą również wrócić darmowe posiłki w klasie ekonomicznej. Przewoźnik już w zeszłym roku analizował czy i w jakiej formie wprowadzić tę zmianę. Pretekstem miało być odnowienie floty i wprowadzenie na siatkę pierwszych boeingów 737-800. Decyzji jednak nie podjęto.

Poważnie rozważamy taki krok, ale jeszcze tej decyzji nie podjęliśmy. To jest coś, co wymaga szczegółowej analizy, dobrego przygotowania. Mam nadzieje, że wraz z pojawianiem się nowych samolotów w siatce, będzie można obserwować zmiany  - mówił w marcu ub. roku Rafał Milczarski, prezes LOT-u na spotkaniu z dziennikarzami. 

fot. LOT
Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie