LOT: Posiłki moga wrócić w nowych samolotach

3 marca 2017 13:30
22 komentarzy
Na pokłady samolotów LOT-u mogą wrócić darmowe posiłki w klasie ekonomicznej. Przewoźnik wciąż analizuje czy i w jakiej formie wprowadzić tę zmianę. Pretekstem może być odnowienie floty i wprowadzenie na siatkę pierwszych boeingów 737-800.
Reklama
- Poważnie rozważamy taki krok, ale jeszcze tej decyzji nie podjęliśmy. To jest coś, co wymaga szczegółowej analizy, dobrego przygotowania. Mam nadzieje, że wraz z pojawianiem się nowych samolotów w siatce, będzie można obserwować zmiany - powiedział prezes LOT-u Rafał Milczarski na spotkaniu z dziennikarzami.


- Nie chcemy, aby wrócił produkt taki jak dawniej. Był on bardzo krytykowany. Liczy się jakość, więc chcemy tę ofertę dopracować w pełni - dodał Adrian Kubicki, dyrektor ds. komunikacji w Locie.


LOT zrezygnował z darmowych posiłków w 2013 r. Ówczesny prezes linii Sebastian Mikosz tłumaczył takie zmiany koniecznością zmniejszenia wydatków firmy. Wcześniej LOT serwował m.in. mocno krytykowane za smak i wygląd kanapki. Od czasu zmiany pasażerowie w klasie ekonomicznej w cenie biletu otrzymują wodę i wafelek Prince Polo. Na lotach europejskich mogą w trakcie rejsu wykupić m.in. kanapki, sałatki i wrapy, a także napoje ciepłe, gazowane i alkohole. Oferta zależy od długości lotu. Posiłki płatne są znacznie wyższej jakości niż wcześniej oferowane darmowe.

Do bezpłatnych posiłków w klasie ekonomicznej są uprawnieni tylko pasażerowie podróżujący na dalekodystansowych trasach LOT-u, obsługiwanych przez Dreamlinery. Do dyspozycji mają także darmowe napoje, a na trasach do Japonii przekąski i alkohol w ramach standardowego menu.

fot. LOT

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4a9b2 2018-03-15 11:30   
gość_4a9b2 - Profil gość_4a9b2
Ale pamiętajcie że Prince Polo nie jest polskim waflem i skład jego jest nzacznie gorszy od czasu przejęcia zobacz link dlatego nie ma co się na nie nastawić i dawać zarobić obcym firmom.
gość_50884 2017-03-07 19:53   
gość_50884 - Profil gość_50884
I dobrze, ze do tego wroci. Dosyc z ryanaizacja uslug na pokladzie. Platne dziadostwo na pokladzie LOT to zrodlo wielu krytyk na roznach portalach w sieci.
Ostatnio lecialem LH do Madrytu i w jedna strone w eco bylo serwowane cieple sniadanie, wszelkie napoje, a w druga strone goraca kolacja plus napoje i bezplatny alkohol.
Mam nadzieje, ze LOT na stale bedzie sie wyroznial dobrym serwisem dla wszystkich klas i na wszystkich lotach.
gość_11653 2017-03-05 21:38   
gość_11653 - Profil gość_11653
@WszyscyPonizej, czy wam LOT placi za te bzdury ktore wypisujecie?? W tradycyjniej i narodowej linii jadlo i picie powinno byc wliczone by default, tak jak to bylo w latach 60, 70, 80, 90-2000 a my, pasazerowie powinninismy sie tego domagac!!! Jak LOT przeczyta wasze komentaze ponizej, to podniesie cennik i nie wiem czy bedziecie tacy "wyluzowani".

@jsg, zgadzam sie z toba!

Pozdrowienia z ORD.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy