×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Posiłki moga wrócić w nowych samolotach


Na pokłady samolotów LOT-u mogą wrócić darmowe posiłki w klasie ekonomicznej. Przewoźnik wciąż analizuje czy i w jakiej formie wprowadzić tę zmianę. Pretekstem może być odnowienie floty i wprowadzenie na siatkę pierwszych boeingów 737-800.


Poważnie rozważamy taki krok, ale jeszcze tej decyzji nie podjęliśmy. To jest coś, co wymaga szczegółowej analizy, dobrego przygotowania. Mam nadzieje, że wraz z pojawianiem się nowych samolotów w siatce, będzie można obserwować zmiany  - powiedział prezes LOT-u Rafał Milczarski na spotkaniu z dziennikarzami. 


Nie chcemy, aby wrócił produkt taki jak dawniej. Był on bardzo krytykowany. Liczy się jakość, więc chcemy tę ofertę dopracować w pełni - dodał Adrian Kubicki, dyrektor ds. komunikacji w Locie. 


LOT zrezygnował z darmowych posiłków w 2013 r. Ówczesny prezes linii Sebastian Mikosz tłumaczył takie zmiany koniecznością zmniejszenia wydatków firmy. Wcześniej LOT serwował m.in. mocno krytykowane za smak i wygląd kanapki. Od czasu zmiany pasażerowie w klasie ekonomicznej w cenie biletu otrzymują wodę i wafelek Prince Polo. Na lotach europejskich mogą w trakcie rejsu wykupić m.in. kanapki, sałatki i wrapy, a także napoje ciepłe, gazowane i alkohole. Oferta zależy od długości lotu. Posiłki płatne są znacznie wyższej jakości niż wcześniej oferowane darmowe. 

Do bezpłatnych posiłków w klasie ekonomicznej są uprawnieni tylko pasażerowie podróżujący na dalekodystansowych trasach LOT-u, obsługiwanych przez Dreamlinery. Do dyspozycji mają także darmowe napoje, a na trasach do Japonii przekąski i alkohol w ramach standardowego menu.

fot. LOTgość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie