LOT: Posiłki moga wrócić w nowych samolotach

LOT: Posiłki moga wrócić w nowych samolotach - Poważnie rozważamy taki krok, ale jeszcze tej decyzji nie podjęliśmy. To jest coś, co wymaga szczegółowej analizy, dobrego przygotowania. Mam nadzieje, że wraz z pojawianiem się nowych samolotów w siatce, będzie można obserwować zmiany  - powiedział prezes LOT-u Rafał Milczarski na spotkaniu z dziennikarzami. LOT odbierze pierwsze z...
03/03/2017 13:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_4a9b2 2018-03-15 11:30   
gość_4a9b2 - Profil gość_4a9b2
Ale pamiętajcie że Prince Polo nie jest polskim waflem i skład jego jest nzacznie gorszy od czasu przejęcia zobacz link dlatego nie ma co się na nie nastawić i dawać zarobić obcym firmom.
gość_50884 2017-03-07 19:53   
gość_50884 - Profil gość_50884
I dobrze, ze do tego wroci. Dosyc z ryanaizacja uslug na pokladzie. Platne dziadostwo na pokladzie LOT to zrodlo wielu krytyk na roznach portalach w sieci.
Ostatnio lecialem LH do Madrytu i w jedna strone w eco bylo serwowane cieple sniadanie, wszelkie napoje, a w druga strone goraca kolacja plus napoje i bezplatny alkohol.
Mam nadzieje, ze LOT na stale bedzie sie wyroznial dobrym serwisem dla wszystkich klas i na wszystkich lotach.
gość_11653 2017-03-05 21:38   
gość_11653 - Profil gość_11653
@WszyscyPonizej, czy wam LOT placi za te bzdury ktore wypisujecie?? W tradycyjniej i narodowej linii jadlo i picie powinno byc wliczone by default, tak jak to bylo w latach 60, 70, 80, 90-2000 a my, pasazerowie powinninismy sie tego domagac!!! Jak LOT przeczyta wasze komentaze ponizej, to podniesie cennik i nie wiem czy bedziecie tacy "wyluzowani".

@jsg, zgadzam sie z toba!

Pozdrowienia z ORD.
pcharasz 2017-03-04 20:07   
pcharasz - Profil pcharasz
@luciusvorenus, wiem, że nie każdy z tego skorzysta, ale ja osobiście tak, szczególnie kiedy mam lot o godzinie, kiedy na ogół jem posiłek. Dla przewoźnika koszt wprowadzenia takiej usługi nie jest znaczący, a daje dodatkowy strumień przychodów. Ja jako pasażer wtedy nie kupię buły na lotnisku, bo nie będę wiedział czy buła będzie na pokładzie, tylko kupię ją z wyprzedzeniem u przewoźnika. A i płynność finansowa LOT-u się poprawi, bo będzie dysponował kasą za bułę już od momentu rezerwacji biletu :) Coraz więcej linii ma takie usługi, np. w naszych okolicach Finnair czy Pegasus. Widzę to jako dodatkową usługę, obok tradycyjnej sprzedaży jedzenia na pokładzie.
gość_9adaa 2017-03-04 19:14   
gość_9adaa - Profil gość_9adaa
pcharasz, luciusvorenus: Ewentualnie mogliby ten serwis zróżnicować z zależności od długości lotu, np. do 1,5h jak jest teraz, 1,5-3(-4)h jakiś skromny zestaw a przy dłuższych nieco więcej. Mam nadzieję, że to jakoś fajnie wymyślą, żeby przy okazji nie zepsuć tak dobrej oferty jaka jest teraz.
adam7691 2017-03-04 14:31   
adam7691 - Profil adam7691
luciusvorenus: zabierz sobie kanapkę z domu, czy to naprawdę takie trudne. Nie przypominam obie, abym kiedykolwiek rezerwując bilet na krótkie (europejskie) trasy zastanawiał się, czy będzie posiłek. Dla mnie o wiele ważniejszy jest kubek ciepłej herbaty lub kawy.
gość_3e882 2017-03-04 11:38   
gość_3e882 - Profil gość_3e882
Ilekroć lecę Lotem dziwię się dlaczego na pokładach narodowego przewoźnika nie ma polskich produktów, napoi, którymi możemy się pochwalić. Słodyczy, piw, innych alkoholi. Lecąc narodowym przewoźnikiem z Australii Qantas pasażer na pokładzie samolotu zapoznaje się z tym, z czego ten naród jest dumny.
luciusvorenus 2017-03-04 07:58   
luciusvorenus - Profil luciusvorenus
Tu bym sie zgodzil z @Pcharasz, na lotach powyzej 3h zapewne by mozna wprowadzic posilki darmowe. Co do rezerwacji to roznie to bywa. Wiem po sobie, kupujac bilet czy dokonujac odprawy w aplikacji nie mam pojecia czy jak bede lecial np. na trasie do AMS to bede glodny czy tez nie... i czy nie skusze sie na cos na lotnisku...
wroord 2017-03-03 23:42   
wroord - Profil wroord
Widac trend sie odwraca. American daje precelki albo biszkopty a Deltaprecelki, ciasteczka, albo batoniki a dodatkowo na rejsach ponad 2 godz darmowe posilki.
dareck 2017-03-03 22:33   
dareck - Profil dareck
Jak dla mnie to te lotowskie cudowanie z posiłkami jest cokolwiek żenujące... LOT spokojnie mógłby podnieść ceny o te kilkanaście złotych i każdemu pasażerowi zapewnić przyzwoitą kanapkę i napój (zostawiając odpłatne bardziej wyszukane menu), a nie robić głupie "oszczędności".
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nawet te kilkanaście zł przemnożone przez liczbę pasażerów daje zawrotną kwotę, ale jeszcze większe sumy przechodzą firmie koło nosa, bo z pewnością niejeden pasażer zrezygnował z podróży LOTem gdy odpowiedział sobie na pytanie, co takiego lepszego dostaje płacąc za bilet wielokrotnie więcej niż w LCC
pcharasz 2017-03-03 19:03   
pcharasz - Profil pcharasz
Uups, miało być "Kazachstanu" :)
pcharasz 2017-03-03 19:03   
pcharasz - Profil pcharasz
Dobrze jednak by było gdyby wprowadzono posiłki na lotach powyżej 3 godzin. Bo trochę kiepsko jeżeli na locie do np. Kazahstanu buły skończą się po 2 godzinach, a pasażerowie głodni. Po drugie: pozwólcie rezerwować posiłki przy rezerwacji biletu, tak jak np. w Air Asia. Dzięki temu pasażerowie będą mieli gwarancję otrzymania posiłku na pokładzie.
jjemiolo 2017-03-03 17:20   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Z tego co czytam w wypowiedziach zamieszczonych wczesniej wnioskuje ze jest bez sensu zmieniac cos co dziala dobrze i nie przynosi strat. LO nie ma jeszcze takiego zysku (jesli ma go w ogole?) jak inni supermocarze by ryzykowac. Jesli jest zysk to moze zainwestowac wiecej w wygodniejsze siedzenia albo technologie na pokladzie?
usuniety 2017-03-03 16:40   
usuniety - Profil usuniety
Jesli kanapki sie swietnie sprzedaja i pasazerowie sobie je chwala to niech tego nawet nie ruszaja. Tanie linie robia dobry biznes i sa dochodowe m.in. dzieki sprzedazy na pokladzie i niech LOT nie funduje sobie tylko niepotrzebnych kosztow!!
vscrew 2017-03-03 16:32   
vscrew - Profil vscrew
Obecne menu w LOT jest bardzo smaczne i bardzo tanie. Kanapki są bardzo duże, świeże, bardzo smaczne, wina, snacki itd bardzo ok, i widzę że pasażerowie bardzo chętnie wszystko kupują, bo w odróżnieniu od innych linii - posiłki są tanie. Na pewno po wprowadzeniu bezpłatnych posiłków, skończy się na jakiejś mikroskopijnej bułeczce albo paczce krakersów, jak mają inni przewoźnicy. Wolę chyba obecny serwis.
luciusvorenus 2017-03-03 16:07   
luciusvorenus - Profil luciusvorenus
lepiej niech nie ruszają tego. Ceny niskie, a jakość dobra... obawiam się o jakość tych darmowych...
gość_f6474 2017-03-03 14:39   
gość_f6474 - Profil gość_f6474
Czyli taktyka wprowadzania kozy. Najpierw posiłki i napoje skasowano. Teraz, gdy pomimo narzekań już się wszyscy przyzwyczaili, będzie "wow", bo Lot wprowadza jakąś mikrokanapkę oraz oprócz wody, kawę i herbatę przez cały rok. :-)))
gość_6c4e3 2017-03-03 14:31   
gość_6c4e3 - Profil gość_6c4e3
bogaty ten nasz LOT:)
spooks 2017-03-03 14:25   
spooks - Profil spooks
Parokrotnie byłem świadkiem sytuacji gdy przy prośbie o jakąś kanapkę czy sałatkę z pokładowego sklepiku stewardessa tylko wzruszala ramionami: przepraszam, wszystko sprzedaliśmy na poprzenim rejsie. To najlepszy dowód że ruch w interesie mają. Osobiście lubię to ich menu. Jest smaczne. Choć oferta mogłaby być ciut bogatsza. Cena jest bardzo rozsądna. Zostawiłbym jak jest. Jeżeli bezpłatny poczęstunek miałby oznaczać pogorszenie jakości to jestem na nie.
jsg 2017-03-03 14:14   
jsg - Profil jsg
O kurcze to byłby hit jakby miłe "małe co nieco" wprowadzili!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy