×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


American: MAX-y już w listopadzie


Linie American Airlines wykonają pierwszy lot z pasażerami samolotem boeing 737 MAX 8 już 29 listopada br. na trasie z Miami do Nowego Jorku-LaGuardii. Będzie to drugi przewoźnik w Stanach korzystający z nowego wariantu samolotów.


Jak wynika z danych w systemie OAG Schedules Analyser, już pierwszego dnia operacji MAX-ów American Airlines zamierzają mieć dwa takie samoloty, choć obydwa posłużą do obsługi tej samej trasy. Łącznie 29 listopada przewoźnik wykona trzy rejsy MAX-ami z Miami do Nowego Jorku i dwa w kierunku przeciwnym.

Przewoźnik zamierza w ciągu kolejnych tygodni stopniowo zwiększać liczbę lotów między tymi miastami obsługiwanych MAX-ami. Jednak na razie w systemie rezerwacyjnym nie pojawiły się żadne inne trasy obsługiwane przez boeingi 737 nowej generacji.

Obecnie użytkownikami MAX-ów są już linie Malindo Air, Lion Air, Southwest Airlines i Norwegian. Wkrótce rozpoczną się loty tych maszyn w barwach WestJeta, TUIFly, Oman Air, SilkAira, Icelandaira i Air Canada. Jeszcze w tym roku pierwsze dwa boeingi 737 MAX 8 miał odebrać LOT, ale na razie brakuje informacji o dokładnej dacie odbioru oraz terminie i trasach, na których samoloty zaczną wozić pasażerów. gość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie