×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażerowie Eurowings wybiorą sobie kierunek


Linia Eurowings pozwoli pasażerom wybrać nowy kierunek, na którym będzie latała w lecie 2018 r. Internetowe głosowanie już ruszyły, a 50 uczestniczących w nim osób może wygrać darmowe bilety dla pary.


Na specjalnej stronie internetowej można zagłosować na jeden z dziesięciu wybranych przez Eurowings kierunków. W grę wchodzą: Belfast, Bergen, Biarritz, Brac (Chorwacja), Castellón, Mostar, Podgorica, Shannon, Trapani i Triest. Tym samym linia umożliwia podróżnym głosowanie nie tylko na typowe wakacyjne kierunki.

Głosowaniu towarzyszy akcja promocyjna w mediach społecznościowych, informująca o zaletach każdego z kierunków. W pierwszym etapie zostaną wybrane trzy cele, które przejdą do finałowej fazy. Wtedy ostateczne głosowanie odbędzie się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przewoźnik na razie nie informuje, skąd będą wykonywane loty do zwycięskiego miasta. Według informacji udzielonych przez Eurowings na Facebooku, rozkład wraz z portem wylotu zostanie podany dopiero po rozstrzygnięciu głosowania. 

Aby zachęcić pasażerów do głosowania, Eurowings rozlosuje między uczestników plebiscytu 50 par biletów w dwie strony na nowej trasie. gość_16b9e - Profil
gość_16b9e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie