×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbusy A320 JetBlue z kabiną Airspace


Zgodnie z umową ogłoszoną podczas targów APEX Expo, JetBlue zostanie pierwszą linią lotniczą, która wprowadzi kabiny Airspace do rodziny samolotów A320. Klienci linii będą mogli doświadczyć lotu w najnowszej kabinie na pokładach pod koniec 2020 roku.


Długotrwałe partnerstwo pomiędzy firmami Airbus i JetBlue trwa od 1999 roku, kiedy przewoźnik rozpoczął działalność i przyjął dostawę pierwszego A320. Dwa lata później linie lotnicze złożyły zamówienie na 48 samolotów tego producenta. Obecnie linia posiada flotę 176 samolotów A320 i A321, oczekuje także na dostawę kolejnych 102 maszyn.

- Wnętrze Airspace jest pomyślane jako rodzaj połączenia elementów znanych i zarezerwowanych dotąd dla samolotów szerokadłubowych z zupełnie nowymi rozwiązaniami. Teraz będą one dostępne także w naszych najlepiej sprzedających się modelach z rodziny A320. To z pewnością zostanie docenione zarówno przez przewoźników jak i ich pasażerów - powiedział dr Kira Rao, zastępca dyrektora operacyjnego w Airbus Commercial Aircraft. 

Szczególną cechą nowej kabiny Airspace w rodzinie A320 jest wyjątkowy efekt powitalny. Obejmuje on całą kabinę dzięki zastosowaniu centralnego pasa oświetleniowego, który jest widoczny nawet wtedy, gdy podczas wchodzenia na pokład otwarte są drzwi schowków. Kabina Airspace wyposażona jest w największe w branży górne półki na bagaż podręczny, których zewnętrzne ukształtowanie przyspiesza przyjmowanie pasażerów na pokład. Podróżni docenią zwiększoną szerokość kabiny, kojące oddziaływanie najnowszego, kolorowego oświetlenia LED, a także nowoczesne wzornictwo łazienek wyposażonych w nowe udogodnienia.


- Kabina Airspece jest doskonale dopasowana do naszej idei, która polega na tworzeniu komfortowych warunków podróży - tak, aby klienci czuli się jak we własnym salonie. Z wielkim podekscytowaniem czekamy na dalszą współpracę z Airbusem - skomentował Robin Hayes, dyrektor naczelny JetBlue.

fot. Airbusgość_980b6 - Profil
gość_980b6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie