×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ernest Airline połączy Bergamo i Ukrainę


Niewielka włoska linia Ernest Airline poleci od 20 października z Bergamo do Lwowa, a od 9 grudnia do Kijowa-Żulian. Do tej pory przewoźnik latał głównie między Włochami a Albanią.


Linia, która wykorzystuje jednego airbusa A319 i jednego A320, działa w modelu niskokosztowym i dotąd specjalizowała się w trasach dla emigrantów zarobkowych z Albanii. Przewoźnik oferuje rejsy z Tirany do 10 miast we Włoszech, przeważnie w północnej części kraju. 

Wejście na tę trasę Ernest Airlines może wynikać z rosnącego ruchu migracyjnego z Ukrainy do Unii Europejskiej po zniesieniu obowiązku wizowego latem tego roku. Obecnie Bergamo jest obsługiwane przez Ukraine International Airlines z lotniska w Kijowie-Boryspolu. 

Loty do Lwowa będą początkowo obsługiwane dwa razy w tygodniu (w piątki i niedziele), a od grudnia dojdzie jeszcze rejs we wtorki. Połączenie do Kijowa-Żulian będzie wykonywane dwa razy w tygodniu. gość_75f1a - Profil
gość_75f1a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie