×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Więcej lotów z Bydgoszczy do Londynu


Od 2 kwietnia 2018 r. Ryanair zwiększy liczbę lotów z Bydgoszczy do Londynu-Luton z 3 do 4 tygodniowo. Dodatkowo, do rozkładu na przyszłoroczny sezon letni wróci wtorkowa rotacja do Stansted.


- To znakomita informacja dla mieszkańców województwa. Ryanair zwiększył oferowanie na trasie jeszcze przed jej inauguracją. W przyszłym sezonie letnim będziemy latać do Londynu z rekordową częstotliwością. Chcielibyśmy jednak dalej rozbudowywać siatkę połączeń o kolejne rotacje i kierunki, dlatego rozmowy wciąż trwają - powiedział Tomasz Moraczewski, prezes zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz. 


Łącznie, od początku kwietnia 2018 r. z Bydgoszczy oferowanych będzie 11 rejsów tygodniowo do Londynu: codziennie na lotnisko Stansted i 4 razy w tygodniu na Luton (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele). Warto także przypomnieć, że połączenie do drugiego z wymienionych portów obsługującego stolicę Wielkiej Brytanii ruszy niebawem - bo już 29 października br. 

fot. Mirosław Pachowiczgość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie