×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: Od zimy częściej do Warszawy


Łotewski przewoźnik airBaltic od sezonu zimowego będzie obsługiwał dwa loty dziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy Warszawą i Rygą. Zmianie ulegną także godziny lotów w soboty i niedziele.


Od sezonu zimowego, rozpoczynającego się pod koniec października br., airBaltic zaoferuje dwa loty dziennie od poniedziałku do piątku. 

Lot BT461 wystartuje z Rygi o godz. 7:45, przylot do Warszawy planowany jest na godzinę 8:10. W drogę powrotną na Łotwę lot BT462 odleci o godz. 9:00, by w Rydze wylądować o godzinie 11:25. Lot potrwa niecałe półtorej godziny. 

Nowością są loty wieczorne obsługiwane przez łotewskiego przewoźnika. Z Rygi lot BT467 będzie wylatywał o godzinie 18:20, by w Warszawie wylądować o godzinie 18:45. Lot BT468 wystartuje o godzinie 19:55, a przylot do Rygi planowany jest na godzinę 22:20.

Obecnie linia lata w dni robocze tylko w godzinach porannych.

Od sezonu zimowego zmianie ulegną też godziny lotów w weekendy. Obecnie samolot airBaltic wylatuje z Rygi o godzinie 12:40 i w Warszawie zjawia się o godzinie 13:05. W drogę powrotną do Rygi lot BT468 wyrusza o godzinie 15:00, by do celu przylecieć o godzinie 17:25. Od sezonu zimowego w soboty dostępne będą loty w tych samych godzinach, co poranne loty od poniedziałku do piątku, natomiast w niedziele loty będą w tych samych godzinach, co loty wieczorne obsługiwane w dni robocze. 

Wszystkie lot, jak do tej pory, będą obsługiwane samolotami bombardier Q400. 

To nie wszystkie zmiany, jakie przewoźnik planuje na sezon zimowy 2017. Zwiększeniu ulegnie także częstotliwość lotów z Rygi do Londynu, Hamburga oraz Pragi. Prócz tego airBaltic zaoferuje loty do kierunków narciarskich w Salzburgu, Weronie, oraz Popradzie w Tatrach. 

Nowością, będzie uruchomienie lotów z Rygi do Abu Zabi. Połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu samolotami bombardier CS300 w formule codeshare z liniami lotniczymi Etihad Airways. 

Zmiany wejdą w życie 29 października. 

O planach rozwoju linii mówił nam niedawno w wywiadzie Martin Gauss, jej prezes. 

Do Rygi z Warszawy lata też LOT, który oferuje codzienne loty w środku dnia oraz po pięć razy dziennie rejsy popołudniowe oraz wieczorny lot do Rygi i powrót rano.


fot. airBalticgość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie