×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wiceprezes Lufthansy zwycięzcą "listy innowatorów"


Reinhold Huber, wiceprezes Lufthansy ds. projektowania doświadczania klientów, został zwycięzcą tegorocznego rankingu Future Travel Experience Power List. To lista osób, które mają największy wpływ na tworzenie innowacji w liniach lotniczych.

Huber został doceniony przez twórców rankingu, Future Travel Experience, za cyfrową transformację Lufthansy na każdym etapie. Jak czytamy w laudacji, ma to wpływ na poprawę i uproszczenie doświadczenia pasażerów. Według FTE, Lufthansa jest najbardziej aktywną linią pod tym względem. 

FTE doceniło dział Lufthansy, którym kieruje Reinhold Huber, m.in. za wykorzystaniem chatbotów, Google Home i sztucznej inteligencji na etapie planowania podróży, automatyczne i mobilne stanowiska check-in i samodzielnego nadawania bagażu, wprowadzenie nowych rozwiązań w zakresie rozrywki w poczekalniach (m.in. w oparciu o wirtualną rzeczywistość), a także instalację szybkiego Wi-Fi w samolotach.

- Lufthansa sprawdza każdą możliwość w celu poprawy doświadczeń pasażerów od pierwszego do ostatniego etapu podróży, dlatego Reinhold Huber zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu - brzmi informacja FTE. 

Na kolejnych miejscach w rankingu znaleźli się: Gil West, wiceprezes ds. operacyjnych Delta Air Lines; Akbar al-Baker, prezes Qatar Airways; Boet Kreiken, wiceprezes KLM Royal Dutch Airlines ds. doświadczenia pasażerów; Adel Ahmad al-Redha, wiceprezes ds. operacyjnych Emirates. 

Dopiero na 22. miejscu znalazł się przedstawiciel Ryanaira, linii uważanej za jedną z najbardziej zaawansowanych pod względem inwestowania w nowe technologie. 

Pełen ranking jest dostępny na stronie FTE.gość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie