Wiceprezes Lufthansy zwycięzcą "listy innowatorów"

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
01 sierpnia 2017 13:20
Reinhold Huber, wiceprezes Lufthansy ds. projektowania doświadczania klientów, został zwycięzcą tegorocznego rankingu Future Travel Experience Power List. To lista osób, które mają największy wpływ na tworzenie innowacji w liniach lotniczych.
Reklama

Huber został doceniony przez twórców rankingu, Future Travel Experience, za cyfrową transformację Lufthansy na każdym etapie. Jak czytamy w laudacji, ma to wpływ na poprawę i uproszczenie doświadczenia pasażerów. Według FTE, Lufthansa jest najbardziej aktywną linią pod tym względem.

FTE doceniło dział Lufthansy, którym kieruje Reinhold Huber, m.in. za wykorzystaniem chatbotów, Google Home i sztucznej inteligencji na etapie planowania podróży, automatyczne i mobilne stanowiska check-in i samodzielnego nadawania bagażu, wprowadzenie nowych rozwiązań w zakresie rozrywki w poczekalniach (m.in. w oparciu o wirtualną rzeczywistość), a także instalację szybkiego Wi-Fi w samolotach.

- Lufthansa sprawdza każdą możliwość w celu poprawy doświadczeń pasażerów od pierwszego do ostatniego etapu podróży, dlatego Reinhold Huber zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu - brzmi informacja FTE.

Na kolejnych miejscach w rankingu znaleźli się: Gil West, wiceprezes ds. operacyjnych Delta Air Lines; Akbar al-Baker, prezes Qatar Airways; Boet Kreiken, wiceprezes KLM Royal Dutch Airlines ds. doświadczenia pasażerów; Adel Ahmad al-Redha, wiceprezes ds. operacyjnych Emirates.

Dopiero na 22. miejscu znalazł się przedstawiciel Ryanaira, linii uważanej za jedną z najbardziej zaawansowanych pod względem inwestowania w nowe technologie.

Pełen ranking jest dostępny na stronie FTE.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama