×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pijany Rosjanin został związany przez współpasażerów


Podczas lotu rosyjskiego przewoźnika Red Wings z Moskwy do Antalyi doszło do nietypowej sytuacji. Agresywnie zachowujący się pijany pasażer został obezwładniony i związany przez współpasażerów.Sytuacja miała miejsce pod koniec czerwca na pokładzie samolotu lecącego ze stolicy Rosji do leżącej nad Morzem Śródziemnym tureckiej Antalyi. Jeden z pasażerów, podróżujący z żoną i dziećmi, panicznie obawiał się pierwszego lotu w swoim życiu i przed wejściem na pokład postanowił złagodzić lęk alkoholem.

Po starcie Rosjanin wypił jeszcze więcej i zaczął tracić samokontrolę. Według relacji innych pasażerów, mężczyzna udał się w pewnym momencie do toalety, a kiedy z niej wrócił, był cały zakrwawiony. Ponadto z niewyjaśnionych przyczyn, po zajęciu miejsca, wpadł w szał, a członków załogi, którzy próbowali go opanować, chciał zaatakować.

Pozostali pasażerowie postanowili pomóc załodze i wspólnie poradzili sobie z agresywnym mężczyzną. Po przylocie na tureckie wybrzeże, Rosjanin został oddany w ręce miejscowej policji.

 gość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie