Pijany Rosjanin został związany przez współpasażerów

5 lipca 2017 09:00
Podczas lotu rosyjskiego przewoźnika Red Wings z Moskwy do Antalyi doszło do nietypowej sytuacji. Agresywnie zachowujący się pijany pasażer został obezwładniony i związany przez współpasażerów.
Reklama
Sytuacja miała miejsce pod koniec czerwca na pokładzie samolotu lecącego ze stolicy Rosji do leżącej nad Morzem Śródziemnym tureckiej Antalyi. Jeden z pasażerów, podróżujący z żoną i dziećmi, panicznie obawiał się pierwszego lotu w swoim życiu i przed wejściem na pokład postanowił złagodzić lęk alkoholem.

Po starcie Rosjanin wypił jeszcze więcej i zaczął tracić samokontrolę. Według relacji innych pasażerów, mężczyzna udał się w pewnym momencie do toalety, a kiedy z niej wrócił, był cały zakrwawiony. Ponadto z niewyjaśnionych przyczyn, po zajęciu miejsca, wpadł w szał, a członków załogi, którzy próbowali go opanować, chciał zaatakować.

Pozostali pasażerowie postanowili pomóc załodze i wspólnie poradzili sobie z agresywnym mężczyzną. Po przylocie na tureckie wybrzeże, Rosjanin został oddany w ręce miejscowej policji.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy