×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Monarch skorzysta z prawa opcji na B737 MAX


Monarch Airlines ogłosiły podczas trwających targów Paris Air Show, że skorzystają z prawa opcji na 15 boeingów 737 MAX 8.


Brytyjska linia niskokosztowa, która koncentruje się głównie na lotach pomiędzy Wyspami Brytyjskimi a krajami śródziemnomorskimi, tym samym kupi docelowo 45 boeingów 737 MAX 8 - przewoźnik już trzy lata wcześniej podpisał bowiem umowę na zakup 30 samolotów amerykańskiego producenta z opcją na kolejnych 15 sztuk. Podpisane w Paryżu zamówienie zgodnie z aktualnymi cenami katalogowymi ma wartość 1,7 mld dolarów.

Pierwszy nowy Boeing 737 MAX 8 powinien zostać odebrany przez brytyjskiego przewoźnika w przyszłym roku, ostatni - cztery lata później. Nowe maszyny zastąpią dotychczasową flotę, składającą się z dziewięciu airbusów A320 i 25 airbusów A321.

Monarch ogłosił też podpisanie z Boeingiem umowy joint-venture w zakresie serwisu samolotów dla innych linii. Tym samym Monarch Aircraft Engineering ma się stać jednym z wiodących centrów utrzymania technicznego rodziny MAX w Europie, korzystającym zarówno z własnego bogatego doświadczenia, jak i wsparcia samego producenta. gość_39388 - Profil
gość_39388
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie