×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SilkAir wyśle boeingi 737 MAX do Cairns


Linie lotnicze SilkAir należące do Singapore Airlines planują zwiększyć liczbę lotów do Cairns w Australii. Do obsługi tego połączenia zostaną skierowane pierwsze boeingi 737 MAX 8, które otrzyma przewoźnik.Do tej pory singapurski przewoźnik obsługiwał trasę do Cairns cztery razy w tygodniu z międzylądowaniem w Darwin. Wraz z otrzymaniem boeingów 737 MAX 8 częstotliwość lotów zwiększy się do pięciu razy w tygodniu i będą one połączeniami bezpośrednimi, powiedział Foo Chai Wai, prezes SilkAir w rozmowie z CAPA. Bezpośrednie loty pomiędzy Singapurem i Cairns będą najdłuższymi połączeniami w siatce przewoźnika. Cairns oraz Darwin są jedynymi kierunkami poza Azją, obsługiwanymi przez SilkAir. 

Nowe typy samolotów zastąpią także starsze boeingi 737-800 na trasach z Singapuru do Hyderabadu i Bangalore. 

Łącznie linie lotnicze SilkAir posiadają zamówienia na 37 boeingów 737 MAX 8. Przewoźnik planuje posiadać flotę w całości złożoną z boeingów, w tej chwili SilkAir wykorzystuje trzy airbusy A319, 10 airbusów A320 oraz 17 boeingów 737-800, które obsługują połączenia do 55 miejscowości w 17 krajach.


fot. Boeinggość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie