" />

Prawo lotnicze na Uczelni Łazarskiego studiami z przyszłością

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 kwietnia 2017 08:40
Studia podyplomowe z prawa lotniczego w Uczelni Łazarskiego otrzymały certyfikat i znak jakości "Studia z Przyszłością". Tym samym program ten został doceniony jako innowacyjny i nowoczesny.
Reklama

Komisja Certyfikacyjna oceniająca aplikacje w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością" przyznała wyróżnienie trzem kierunkom zgłoszonym przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, w tym studiom z Prawa lotniczego.

W programie "Studia z Przyszłością" certyfikowane są kierunki i specjalności studiów wyróżniające się na rynku edukacyjnym nowoczesnością koncepcji kształcenia i najwyższą jakością programu studiów. Komisja ekspertów nagradza kierunki i specjalności znakomicie dostosowane do wymagań współczesnego rynku pracy i oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni.

Znak "Studia z Przyszłością" przyznano kierunkom studiów, które zapewniają możliwość osiągnięcia innowacyjnych efektów kształcenia o wysokim poziomie użyteczności na rynku pracy oraz pozwalają studentom nabyć umiejętności i kompetencje o charakterze praktycznym.

Certyfikaty przyznane zostały na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze, którzy pozyskiwali informacje z różnorodnych źródeł.

Organizatorem merytorycznym programu "Studia z Przyszłością" jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Współorganizatorem Programu jest Agencja Kreatywna PRC.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama