×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Prawo lotnicze na Uczelni Łazarskiego studiami z przyszłością


Studia podyplomowe z prawa lotniczego w Uczelni Łazarskiego otrzymały certyfikat i znak jakości "Studia z Przyszłością". Tym samym program ten został doceniony jako innowacyjny i nowoczesny.


Komisja Certyfikacyjna oceniająca aplikacje w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością" przyznała wyróżnienie trzem kierunkom zgłoszonym przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, w tym studiom z Prawa lotniczego.

W programie "Studia z Przyszłością" certyfikowane są kierunki i specjalności studiów wyróżniające się na rynku edukacyjnym nowoczesnością koncepcji kształcenia i najwyższą jakością programu studiów. Komisja ekspertów nagradza kierunki i specjalności znakomicie dostosowane do wymagań współczesnego rynku pracy i oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni. 

Znak "Studia z Przyszłością" przyznano kierunkom studiów, które zapewniają możliwość osiągnięcia innowacyjnych efektów kształcenia o wysokim poziomie użyteczności na rynku pracy oraz pozwalają studentom nabyć umiejętności i kompetencje o charakterze praktycznym.

Certyfikaty przyznane zostały na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze, którzy pozyskiwali informacje z różnorodnych źródeł. 

Organizatorem merytorycznym programu "Studia z Przyszłością" jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Współorganizatorem Programu jest Agencja Kreatywna PRC.
gość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie