×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Krakowa i Wrocławia do Lwowa


Ryanair ogłosił dziś (15.3) wejście na Ukrainę. Wśród zapowiedzianych przez irlandzkiego przewoźnika tras znalazły się połączenia z Krakowa i Wrocławia do Lwowa - informuje ukraiński portal Avianews.com.


Ryanair poinformował, że od sezonu zimowego, czyli od końca października uruchomi loty z dwóch ukraińskich lotnisk - Kijowa-Boryspolu i Lwowa. 
Ze stolicy Ukrainy linia poleci do Londynu-Stansted (pięć razy w tygodniu), Sztokholmu-Skavsty (cztery razy w tygodniu) oraz Eindhoven i Manchesteru (po trzy razy w tygodniu).

Natomiast ze Lwowa przewoźnik uruchomi połączenia do dwóch miast w Polsce - Krakowa i Wrocławia - po trzy razy w tygodniu. Między tym ukraińskim miastem a Londynem-Stansted, Berlinem-Schonefeld, Memmingen, Budapesztem i Eindhoven przewoźnik poleci po dwa razy tygodniowo. 
Rejsy Ryanaira będą pierwszym bezpośrednim połączeniem lotniczym między Krakowem a Ukrainą. Natomiast na trasie z Wrocławia do Lwowa irlandzka linia będzie konkurować bezpośrednio z Wizz Airem, który rozpocznie loty na tej trasie w połowie kwietnia br. 

#korekta: poprawione lotnisko, na które Ryanair poleci w Kijowie#gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie