Ryanair: Z Krakowa i Wrocławia do Lwowa

15 marca 2017 10:20
37 komentarzy
Ryanair ogłosił dziś (15.3) wejście na Ukrainę. Wśród zapowiedzianych przez irlandzkiego przewoźnika tras znalazły się połączenia z Krakowa i Wrocławia do Lwowa - informuje ukraiński portal Avianews.com.
Reklama
Ryanair poinformował, że od sezonu zimowego, czyli od końca października uruchomi loty z dwóch ukraińskich lotnisk - Kijowa-Boryspolu i Lwowa.
Ze stolicy Ukrainy linia poleci do Londynu-Stansted (pięć razy w tygodniu), Sztokholmu-Skavsty (cztery razy w tygodniu) oraz Eindhoven i Manchesteru (po trzy razy w tygodniu).

Natomiast ze Lwowa przewoźnik uruchomi połączenia do dwóch miast w Polsce - Krakowa i Wrocławia - po trzy razy w tygodniu. Między tym ukraińskim miastem a Londynem-Stansted, Berlinem-Schonefeld, Memmingen, Budapesztem i Eindhoven przewoźnik poleci po dwa razy tygodniowo.
Rejsy Ryanaira będą pierwszym bezpośrednim połączeniem lotniczym między Krakowem a Ukrainą. Natomiast na trasie z Wrocławia do Lwowa irlandzka linia będzie konkurować bezpośrednio z Wizz Airem, który rozpocznie loty na tej trasie w połowie kwietnia br.

#korekta: poprawione lotnisko, na które Ryanair poleci w Kijowie#

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
wroord 2017-03-16 20:08   
wroord - Profil wroord
FR zobaczyl ze W6 dosc dobrze sobie radzi na Ukrainie to teraz chce ich wykosic. Zobaczymy jak im to pojdzie, bo W6 ma juz wyrobiona pozycje na tym rynku.
gość_fda02 2017-03-16 10:46   
gość_fda02 - Profil gość_fda02
Czy ktoś wie jak to jest w końcu? Wczoraj portale ogłaszały, że Ryanair będzie latał z Kijowa Zhuliahny a w systemie rezerwacyjnym jest Boryspol. To jak to jest w końcu?:) Jest to o tyle dziwne, że żadne lotnisko nie ogłosiło na swoich profilach facebook ani na stronach, że ma te loty. Jedynie Zhuliahny chwaliły się przedwczoraj, że Ryan u nich lądował. To jak? :)
gość_8ee3a 2017-03-16 10:19   
gość_8ee3a - Profil gość_8ee3a
Z Poznania Ateny,Castellon,Bilund i Oslo + Madryt, Tel Aviv, Ovda :D
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy