×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zmienia strukturę taryf


LOT wprowadził nową strukturę taryf w klasie ekonomicznej. Pasażerowie mają do wyboru opcję SAVER (bez bagażu rejestrowanego), STANDARD oraz FLEX (z możliwością zmiany i zwrotu biletu).


Nasi pasażerowie są świadomymi konsumentami, którzy wiedzą za co płacą i przede wszystkim nie chcą płacić za usługi, których nie potrzebują. Wychodzimy im naprzeciw oferując trzy warianty, każdy skrojony na miarę innych potrzeb - mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych LOT-u. 

Wariant SAVER to najprostsza i zarazem najbardziej oszczędna opcja podróży LOT-em. Bilet w tym wariancie obejmuje przelot jedynie z bagażem podręcznym, bez możliwości zwrotu czy zmiany terminu. Pasażerowie mogą liczyć za to na najniższe ceny biletów - nawet o 40 proc. niższe w porównaniu do biletu w wariancie STANDARD. Dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany czy wybór miejsca, są dostępne za dopłatą.

Jesteśmy przekonani, że z pierwszego wariantu chętnie skorzystają pasażerowie, którzy do tej pory przyzwyczajeni byli do podróży tak zwanymi tanimi liniami. Dziś w podobnej cenie mogą się cieszyć o wiele większym komfortem! LOT wszystkim pasażerom w klasie ekonomicznej oferuje przekąski i napoje, a do tego obsługuje połączenia wyłącznie na największe i centralnie zlokalizowane lotniska. Udowadniamy, że nie trzeba dużo płacić za bilet, by móc podróżować wygodnie i komfortowo - tłumaczy Michał Fijoł.

Najlepszy wariant dla osób podróżujących z bagażem rejestrowanym do wariant STANDARD. Gwarantuje on możliwość bezpłatnego nadania jednej sztuki bagażu, którego waga nie przekracza 23 kg. Biletu w tym wariancie nie można zwrócić, a zmiana daty podróży jest dostępna za opłatą. Wybór miejsc w tym wariancie jest darmowy.

Wariant FLEX jest przeznaczony dla osób, dla których najważniejsza jest elastyczność. W cenie biletu FLEX jest wszystko to, co w wariancie STANDARD, a oprócz tego można bezpłatnie zmieniać rezerwację, a nawet za opłatą zwrócić bilet. 

Oprócz trzech wariantów podróży w klasie ekonomicznej LOT nadal na wszystkich rejsach europejskich oferuje też bilety w klasie ekonomicznej premium i biznes. 

Wprowadzenie trzech prostych i przejrzystych wariantów podróży w klasie ekonomicznej na trasach europejskich i krajowych sprawia, że oferta LOT jest bardziej zrozumiała i przyjazna dla naszych klientów. Dodatkowo umożliwia podróżowanie skrojone na miarę, bez konieczności płacenia za niepotrzebne usługi czy produkty. W ten sposób jesteśmy bardziej konkurencyjni i możemy skuteczniej zawalczyć o serca pasażerów, którzy do tej pory nie korzystali z naszych usług - dodaje Fijoł. 

Zalety każdego z nowych wariantów podróży wyjaśni specjalna kampania pod tytułem "LOT dopasowany do Ciebie", która pojawi się zarówno w mediach tradycyjnych jak i online. Nowe warianty w sposób przejrzysty prezentuje też nowy układ graficzny strony internetowej linii.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie