LOT zmienia strukturę taryf

1 marca 2017 17:20
17 komentarzy
LOT wprowadził nową strukturę taryf w klasie ekonomicznej. Pasażerowie mają do wyboru opcję SAVER (bez bagażu rejestrowanego), STANDARD oraz FLEX (z możliwością zmiany i zwrotu biletu).
Reklama
- Nasi pasażerowie są świadomymi konsumentami, którzy wiedzą za co płacą i przede wszystkim nie chcą płacić za usługi, których nie potrzebują. Wychodzimy im naprzeciw oferując trzy warianty, każdy skrojony na miarę innych potrzeb - mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych LOT-u.

Wariant SAVER to najprostsza i zarazem najbardziej oszczędna opcja podróży LOT-em. Bilet w tym wariancie obejmuje przelot jedynie z bagażem podręcznym, bez możliwości zwrotu czy zmiany terminu. Pasażerowie mogą liczyć za to na najniższe ceny biletów - nawet o 40 proc. niższe w porównaniu do biletu w wariancie STANDARD. Dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany czy wybór miejsca, są dostępne za dopłatą.

- Jesteśmy przekonani, że z pierwszego wariantu chętnie skorzystają pasażerowie, którzy do tej pory przyzwyczajeni byli do podróży tak zwanymi tanimi liniami. Dziś w podobnej cenie mogą się cieszyć o wiele większym komfortem! LOT wszystkim pasażerom w klasie ekonomicznej oferuje przekąski i napoje, a do tego obsługuje połączenia wyłącznie na największe i centralnie zlokalizowane lotniska. Udowadniamy, że nie trzeba dużo płacić za bilet, by móc podróżować wygodnie i komfortowo - tłumaczy Michał Fijoł.

Najlepszy wariant dla osób podróżujących z bagażem rejestrowanym do wariant STANDARD. Gwarantuje on możliwość bezpłatnego nadania jednej sztuki bagażu, którego waga nie przekracza 23 kg. Biletu w tym wariancie nie można zwrócić, a zmiana daty podróży jest dostępna za opłatą. Wybór miejsc w tym wariancie jest darmowy.

Wariant FLEX jest przeznaczony dla osób, dla których najważniejsza jest elastyczność. W cenie biletu FLEX jest wszystko to, co w wariancie STANDARD, a oprócz tego można bezpłatnie zmieniać rezerwację, a nawet za opłatą zwrócić bilet.

Oprócz trzech wariantów podróży w klasie ekonomicznej LOT nadal na wszystkich rejsach europejskich oferuje też bilety w klasie ekonomicznej premium i biznes.

- Wprowadzenie trzech prostych i przejrzystych wariantów podróży w klasie ekonomicznej na trasach europejskich i krajowych sprawia, że oferta LOT jest bardziej zrozumiała i przyjazna dla naszych klientów. Dodatkowo umożliwia podróżowanie skrojone na miarę, bez konieczności płacenia za niepotrzebne usługi czy produkty. W ten sposób jesteśmy bardziej konkurencyjni i możemy skuteczniej zawalczyć o serca pasażerów, którzy do tej pory nie korzystali z naszych usług - dodaje Fijoł.

Zalety każdego z nowych wariantów podróży wyjaśni specjalna kampania pod tytułem "LOT dopasowany do Ciebie", która pojawi się zarówno w mediach tradycyjnych jak i online. Nowe warianty w sposób przejrzysty prezentuje też nowy układ graficzny strony internetowej linii.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_63674 2017-03-06 11:37   
gość_63674 - Profil gość_63674
gość_b5ff9, Lufthansa ma nowsze samoloty od LOT? Chlopie skads ty sie wzial.
gość_e8f20 2017-03-04 12:23   
gość_e8f20 - Profil gość_e8f20
gość_b5ff9: to co LH daje do jedzenia na krótkich trasach (jak z PL do DE) ciężko nazwać jedzeniem. Z dwojga złego zdecydowanie już wolę wafelka od LOTu...
gość_b5ff9 2017-03-03 13:32   
gość_b5ff9 - Profil gość_b5ff9
Autor "zapomniał" dodać, "że LOT wszystkim pasażerom w klasie ekonomicznej oferuje przekąski i napoje" za dodatkową OPŁATĄ (oprócz wody i małego wafelka, a w czasie zimowym także kawy i herbaty). Inne linie (np. Lufthansa i Aeroflot) dają jedzenie i picie (także różne soki) za darmo. I mają o wiele nowsze i lepsze samoloty (TAK!! Aeroflot również). I są punktualniejsi.... I tańsi....
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy