×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Globalne GDS-y ułatwią transport bagażu


Firmy Travelport oraz Sabre, oferujące systemy globalnej dystrybucji (GDS), połączyły siły z Youarrive, start-upem dowożącym rzeczy osobom udającym się w podróż.


Youarrive zapewnia, że może zorganizować dostarczenie jakiejkolwiek rzeczy do miejsca docelowego. Bagaże, akcesoria, produkty spożywcze czy inne rzeczy potrzebne w podróży zostaną dostarczone bezpośrednio do pokoju hotelowego lub innego miejsca pobytu. 

Firma Youarrive, która została założona na Florydzie, dostarczy rzeczy w dowolnym, wygodnym dla osoby podróżującej czasie. Możliwe jest zorganizowanie transportu rzeczy miesiące przed wyjazdem, dzięki czemu podróżny nie musi zabierać ze sobą ciężkiego bagażu i oszczędza na kosztach przewozu bagażu liniami lotniczymi. 

Porozumienie Youarrive z Travelport oraz Sabre powoduje, że agenci korzystający z tych sieci dystrybucji będą mogli zaproponować swoim klientom usługę Youarrive i zarabiać na prowizji od sprzedaży podróżnym. 

- Każda osoba udająca się w podróż może zamówić produkty u swojego lokalnego agenta podróży, i produkty te zostaną dostarczone do miejsca docelowego. Rodzice będą mogli zamówić pieluchy, które będą czekały w hotelu; osoby w podróży służbowej będą mogły zamówić projektor, który będzie na nich czekał w miejscu prezentacji. Agenci, którzy dołączą do programu będą mieli albo własny sklep na stronie, albo mogą zamieścić link do Youarrive marketplace, zarabiając prowizję od każdej sprzedaży - tłumaczy założyciel i prowadzący Youarrive, Seamus Brodie

Na podstawie porozumienia, firma Youarrive będzie miała dostęp do ponad 425 tys. agentów podróży używających sieci Sabre. Z kolei sieć Travelport obejmuje 400 linii lotniczych i 650 tys. hoteli.gość_4adc6 - Profil
gość_4adc6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie