Globalne GDS-y ułatwią transport bagażu

15 grudnia 2016 10:30
Firmy Travelport oraz Sabre, oferujące systemy globalnej dystrybucji (GDS), połączyły siły z Youarrive, start-upem dowożącym rzeczy osobom udającym się w podróż.
Reklama
Youarrive zapewnia, że może zorganizować dostarczenie jakiejkolwiek rzeczy do miejsca docelowego. Bagaże, akcesoria, produkty spożywcze czy inne rzeczy potrzebne w podróży zostaną dostarczone bezpośrednio do pokoju hotelowego lub innego miejsca pobytu.

Firma Youarrive, która została założona na Florydzie, dostarczy rzeczy w dowolnym, wygodnym dla osoby podróżującej czasie. Możliwe jest zorganizowanie transportu rzeczy miesiące przed wyjazdem, dzięki czemu podróżny nie musi zabierać ze sobą ciężkiego bagażu i oszczędza na kosztach przewozu bagażu liniami lotniczymi.

Porozumienie Youarrive z Travelport oraz Sabre powoduje, że agenci korzystający z tych sieci dystrybucji będą mogli zaproponować swoim klientom usługę Youarrive i zarabiać na prowizji od sprzedaży podróżnym.

- Każda osoba udająca się w podróż może zamówić produkty u swojego lokalnego agenta podróży, i produkty te zostaną dostarczone do miejsca docelowego. Rodzice będą mogli zamówić pieluchy, które będą czekały w hotelu; osoby w podróży służbowej będą mogły zamówić projektor, który będzie na nich czekał w miejscu prezentacji. Agenci, którzy dołączą do programu będą mieli albo własny sklep na stronie, albo mogą zamieścić link do Youarrive marketplace, zarabiając prowizję od każdej sprzedaży - tłumaczy założyciel i prowadzący Youarrive, Seamus Brodie.

Na podstawie porozumienia, firma Youarrive będzie miała dostęp do ponad 425 tys. agentów podróży używających sieci Sabre. Z kolei sieć Travelport obejmuje 400 linii lotniczych i 650 tys. hoteli.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy