Qatar akceptuje Apple Pay

30 listopada 2016 07:00
Linie Qatar Airways stały się pierwszym przewoźnikiem z Bliskiego Wschodu, który akceptuje płatności Apple Pay we wszystkich 12 krajach, w których usługa ta jest dostępna.
Reklama
Nowa forma płatności umożliwia rezerwacje przy użyciu aplikacji mobilnej przewoźnika. Przy użyciu kodu dostępu lub technologii skanowania odcisku palca, Apple Pay łączy się z kartą kredytową lub debetową użytkownika usługi, gwarantując że transakcja przeprowadzona jest w bezpieczny dla użytkownika sposób. Po pomyślnym dokonaniu płatności osoba kupująca bilet przekierowywana jest do strony z potwierdzeniem transakcji, na której znajduje się numer rezerwacji.

Razem z zaakceptowaniem usługi Apple Pay, katarski przewoźnik wprowadził cyfrową kartę lojalnościową Privilege Club.

- Zawsze staramy się uprościć podróż, stąd też wprowadzenie najlepszej na rynku “elektronicznej portmonetki” jest dla nas naturalnym krokiem w oferowaniu naszym pasażerom najłatwiejszej metody rezerwacji ich następnej podróży z Qatar Airways. Nasi pasażerowie są za zawsze chętni by próbować lepszych sposobów dokonywania czynności i wymagają wszystkiego co najlepsze. Zarówno Apple Pay jak i cyfrowa karta lojalnościowa oferują naszym pasażerom możliwość wyboru, w jaki sposób chcą korzystać z naszego wielokrotnie nagradzanego produktu i usług, kiedy z nami podróżują - powiedział dyrektor handlowy Qatar Airways, Hugh Dunleavy.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy