×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar akceptuje Apple Pay


Linie Qatar Airways stały się pierwszym przewoźnikiem z Bliskiego Wschodu, który akceptuje płatności Apple Pay we wszystkich 12 krajach, w których usługa ta jest dostępna.


Nowa forma płatności umożliwia rezerwacje przy użyciu aplikacji mobilnej przewoźnika. Przy użyciu kodu dostępu lub technologii skanowania odcisku palca, Apple Pay łączy się z kartą kredytową lub debetową użytkownika usługi, gwarantując że transakcja przeprowadzona jest w bezpieczny dla użytkownika sposób. Po pomyślnym dokonaniu płatności osoba kupująca bilet przekierowywana jest do strony z potwierdzeniem transakcji, na której znajduje się numer rezerwacji. 

Razem z zaakceptowaniem usługi Apple Pay, katarski przewoźnik wprowadził cyfrową kartę lojalnościową Privilege Club. 

- Zawsze staramy się uprościć podróż, stąd też wprowadzenie najlepszej na rynku “elektronicznej portmonetki” jest dla nas naturalnym krokiem w oferowaniu naszym pasażerom najłatwiejszej metody rezerwacji ich następnej podróży z Qatar Airways. Nasi pasażerowie są za zawsze chętni by próbować lepszych sposobów dokonywania czynności i wymagają wszystkiego co najlepsze. Zarówno Apple Pay jak i cyfrowa karta lojalnościowa oferują naszym pasażerom możliwość wyboru, w jaki sposób chcą korzystać z naszego wielokrotnie nagradzanego produktu i usług, kiedy z nami podróżują - powiedział dyrektor handlowy Qatar Airways, Hugh Dunleavy.  


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie