×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Grupa Air France-KLM będzie miała pokładowe Wi-Fi


Grupa Air France-KLM wybrała dostawcę pokładowego internetu dla floty dalekodystansowej. Pierwszy samolot z internetem w grupie zacznie latać pod koniec przyszłego roku, jednak większość instalacji zostanie przeprowadzona na przełomie 2018 i 2019 r.


Internet na pokłady samolotów grupy dostarczy amerykańska firma Gogo, znana głównie z oferowania internetu w samolotach prywatnych i korporacyjnych. Łącznie systemy internetu pokładowego Gogo działają na pokładach 7 tys. samolotów biznesowych oraz 2,8 tys. samolotów latających w 16 liniach lotniczych. W samolotach grupy AF-KLM Gogo zainstaluje rozwiązania z pasma 2Ku.

- Technologia 2Ku gwarantuje osiągi porównywalne z osiągami na ziemi, w tym pozwala oglądać filmy z internetu. Jedną z zalet 2Ku jest to, że jest to technologia oparta na otwartej architekturze, i będzie można zastosować w niej przyszłe udogodnienia, co oznacza że z czasem będzie się stawała coraz lepsza i jest zaoferować pasażerom najlepszą łączność teraz jak i w przyszłości. - zapowiedział prezes Gogo, Michael Small.

Łącznie internet zostanie zainstalowany w 124 samolotach dalekodystansowych, w tym w airbusach A330 oraz boeingach 777.


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie