×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air kopiuje easyJeta - też poda wyniki


Piloci Wizz Aira będą informować pasażerów o wynikach meczów piłkarskich odbywających się w czasie lotu. Wcześniej niemal akcję ogłosił easyJet.


Bieżące dane będą przesyłane do pilotów z centrum kontroli w Budapeszcie za pośrednictwem systemu komunikacji pomiędzy samolotami i stacjami naziemnymi (ACARS). Dzięki temu miłośnicy piłki nożnej będą mieli dostęp do aktualnych wyników nawet będąc na wysokości 38 000 stóp. Informacje będą dotyczyć aktualnych rezultatów po pierwszej połowie oraz po zakończeniu meczu.

Pasażerowie będą uprzedzani o planach podania kolejnych wyników, więc jeśli nie będą zainteresowani otrzymaniem takich informacji w czasie rzeczywistym, będą mieli możliwość, by przygotować się na wiadomość o rezultatach gry.

Wizz Air obsługuje loty z 19 krajów spośród 24, które biorą udział w mistrzostwach i ma swoje bazy w pięciu z nich.

Nasi klienci, którzy uważnie śledzą wyniki mistrzostw nie muszą zmieniać rozkładu swoich podróży. Aktualizacje wyników meczów piłkarskich dokonywane na bieżąco przez naszych pilotów zapewnią dostęp do najświeższych informacji - powiedziała Tamara Vallois, dyrektor komunikacji Wizz Aira.gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie