×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Volotea nowym członkiem Airlines for Europe


Linie Volotea zostały członkiem stowarzyszenia Airlines for Europe (A4E). Stowarzyszenie to wzywa m.in. do powstrzymania strajków kontrolerów ruchu lotniczego, które regularnie nękają podróże europejskie oraz dąży wyeliminowania podatków i opłat, które zwiększają koszty linii lotniczych.Volotea to hiszpańskie tanie linie lotnicze z siedzibą w Barcelonie, posiadające bazy w Hiszpanii, we Włoszech oraz Francji. 

W skład floty tej linii wchodzą cztery airbusy A319 oraz 19 boeingów B717. Linia w niedalekiej przyszłości zakłada ujednolicenie parku maszyn w kierunku modeli Airbusa. 

Organizację A4E założyło pięciu największych przewoźników: Air France-KLM, easyJet, IAG (British Airways, Aer Lingus, Iberia i Vueling), Lufthansa Group i Ryanair. 

Do tej pory zajmowało się głównie obniżeniem kosztu dostępu do lotnisk w Europie, zmniejszeniem podatków i reformą systemu zarządzania przestrzenią powietrzną. Od niedawna stowarzyszenie stworzyło również grupę roboczą ds. praw konsumentów. 
gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie