×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Poznania do Emiratów Arabskich


Biuro Podróży Itaka poinformowało o uruchomieniu bezpośredniego połączenia czarterowego z Poznania do Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Będzie to pierwsze w historii egzotyczne połączenie czarterowe dostępne z wylotem z Poznania - informują przedstawiciele biura. Loty do Ras Al Khaimah będą realizowane w każdą niedzielę, począwszy od 30 października 2016 r. do 7 maja 2017 r. 

Ponadto Itaka rozszerzy ofertę w Poznaniu o Gran Canarię - loty wykonywane we wtorki od 25 października br. oraz Lanzarote - rejsy obsługiwane w piątki od 23 grudnia br. Nie wiadomo jaka linia czarterowa obsłuży te połączenia. 


Ras Al Khaimah to popularny kurort wypoczynkowy położony na północy emiratów. Ze stolicy emiratu Ras Al Khaimah kursują autobusy dalekiego zasięgu do m.in. Dubaju, Sharajah oraz Furajah. Podróż do Dubaju trwa ok. 45 minut. 

Na terenie emiratu powstaje komercyjny kosmodrom o wartości ponad 265 mln dolarów, który ma służyć turystyce kosmicznej. 

gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie