×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wrocław: 4 nowe kierunki. Trzeci samolot Ryanaira


Ryanair uruchomi cztery nowe kierunki oraz doda trzeci samolot do swojej bazy we Wrocławiu.Irlandzki przewoźnik zapowiedział dziś (27.04) uruchomienie od sezonu zimowego 2016/17 czterech nowych kierunków z lotniska we Wrocławiu oraz tam zbazowanie trzeciego boeinga 737. Ryanair uruchomi loty do Belfastu, Madrytu, Manchesteru, Newcastle oraz w zimie będzie również operował na Maltę.

Loty do Manchesteru wykonywane będą 3 razy w tygodniu, do Belfastu, Madrytu i Newcastle 2 razy w tygodniu, a na Maltę raz w tygodniu.

Przewoźnik zapowiedział także przeniesienie operowania na trasie z Wrocławia do Warszawy (teraz operować będzie na Lotnisko Chopina) oraz zwiększenie liczby lotów z 2 do 3 razy dziennie. 

Operacje będą wykonywane od października, choć niewykluczone, że w przypadku dużego zainteresowania spółka przeniesie rejsy wcześniej. Oficjalnym powodem przenosin jest zatłoczenie lotniska w Modlinie, które powoduje wydłużenie czasu odpraw.gość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie